Ładowanie...

Tytuł:  Asystent/ka Kierownika Regionalnego Sprzedaży

Numer ogłoszenia:  40945
Kraj:  Poland
Miasto:  Gdańsk
Kategorii:  Sprzedaż
Forma zatrudnienia:  Pełny etat
Poziom doświadczenia:  Studenci
Opis:

JTI Polska jest częścią grupy Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, Winston, LD i Logic. W Polsce zatrudniamy ponad 2 300 pracowników i od początku działalności w kraju, jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie, a wolumen produkcyjny zwiększył się ponad dziesięciokrotnie.

Jednak JTI to więcej niż biznes. JTI to ludzie, ich talenty i potencjał. Wierzymy, że kiedy nasi pracownicy mogą być sobą, podróżować, uczyć się i rozwijać, nasz biznes również będzie się rozwijać. Należymy do grona Top Employers Polska nieustannie od 11 lat, a w 2020 roku po raz drugi z rzędu zajęliśmy w tym rankingu 1. miejsce.

Więc jeśli chcesz być częścią firmy, która daje Ci nieograniczone możliwości… po prostu dołącz do nas. #JoinTheIdea

Asystent/ka Regionalnego Kierownika Sprzedaży

Miejsce pracy: Gdańsk

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia i bogaty pakiet benefitów
  • profesjonalne wsparcie szkoleniowe w okresie wdrożenia
  • indywidualne podejście do Twojego planu rozwoju, m.in. udział w certyfikowanych szkoleniach prowadzonych przez zewnętrznych i wewnętrznych trenerów
  • pracę wśród ludzi z różnych zespołów, którzy lubią ze sobą współpracować i spędzać czas

Czym będziesz się zajmować?

  • wsparciem Regionalnego Kierownika Sprzedaży w codziennej pracy administracyjnej w zarządzanym regionie sprzedaży, m.in. rezerwacje podróży służbowych, obieg dokumentacji, zamawianie materiałów sprzedażowych,
  • regularnym przygotowywaniem bieżących raportów na podstawie wewnętrznych danych oraz informacji z zewnątrz firmy,
  • zapewnieniem i podtrzymywaniem właściwej komunikacji pomiędzy Kierownikami Obszarów Sprzedaży, a pozostałymi działami firmy we wszelkich kwestiach biznesowych,
  • organizacją spotkań zespołów w regionie oraz przygotowywaniem prezentacji na potrzeby regionu,
  • administracją budżetu regionu oraz odpowiedzialnością za procesy zakupowe realizowane w regionie.

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

  • posiadasz tytuł licencjata lub magistra lub jesteś w trakcie studiów (praca w pełnym wymiarze czasu pracy)
  • jesteś otwarty/a i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi
  • jesteś operatywny/a i potrafisz działać samodzielnie
  • masz wysoką samodyscyplinę oraz umiejętność zarządzania zadaniami w czasie
  • przywiązujesz uwagę do szczegółu, dokładności w wykonywaniu obowiązków oraz terminowości w dostarczaniu rozwiązań
  • proaktywnie szukasz nowych rozwiązań i realizacji pomysłów
  • posługujesz się dobrze językiem angielskim oraz dobrą znajomością pakietu MS Office w szczególności Excel i Power Point (są to warunki konieczne)

Jeżeli zdecydujesz się na udział w tej rekrutacji, administratorem Twoich danych będzie JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział. Szczegółową informację na temat przetwarzania Twoich danych i Twoich praw znajdziesz tutaj.