"Nigdzie indziej nie ma takiego ducha zespołu "

 

"Chciałem być zawodowym piłkarzem, ale wtedy nie było pieniędzy na sport w moim kraju. Więc poszedłem na uniwersytet i studiowałem zarządzanie turystyką i marketingiem, zanim zacząłem karierę w JTI. Tutaj mogę być częścią wspaniałego zespołu: to jedna z rzeczy, które kocham w mojej pracy.

Każdego dnia jest inne wyzwanie. Czasem może być trudne, ale uważam, że bardzo motywujące, ponieważ moja praca jest zawsze interesująca. Mam również wiele wskazówek na temat sposobów, jak moja kariera może się rozwijać. Dostaję oferty od innych firm, ale zawsze je odrzucam: nie sądzę, bym gdziekolwiek indziej znalazł taką atmosferę oraz takie wyzwania jak w JTI . "

 

Stefan, Kierownik działu sprzedaży, Bułgaria

 

Czym się zajmujemy

Sprzedawaniem i wprowadzaniem do obrotu produktu, gdy 70% naszej komunikacji nie jest komunikacją medialną ...

Ze względu na ciągłe zmiany regulacji prawnych zarówno sprzedaż, jak i marketing są w czołówce naszych innowacji. Nasza działalność marketingowa kształtowana jest przez oparte na przyszłości badania i rozwój marki, podczas gdy nasze zespoły handlowe są wizytówką firmy. Dzięki połączeniu ambicji globalnej i wiedzy dotyczacej specyfiki lokalnej tworzą oni kluczowe powiązanie pomiędzy naszymi operacjami a naszymi klientami.

Czy jest to coś dla Ciebie ?

Twoja doskonała komunikacja i umiejętności budowania relacji, będą popychane w nowych, kreatywnych kierunkach. Wysoko opłacamy innowacyjne strategie, które pozwolą nam rozwijać nasze marki w najbardziej odpowiedzialny i skuteczny sposób.

Niezależnie od tego, czy zmieniasz sposób przedstawienia marki, czy masz pomysł na zarządzanie kontaktami z partnerami handlowymi, Twoje pomysły będą zawsze wysłuchane.

Zapisz kategorię jako kanał RSS
Tytuł Kategorii Kraj Miasto
Wyczyść filtr
Merchandising Manager
Merchandising Manager Marketing Poland Warszawa
Marketing Poland Warszawa
Specjalista w dziale Trade Marketingu
Specjalista w dziale Trade Marketingu Marketing Poland Warszawa
Marketing Poland Warszawa
Stażysta w Dziale Aktywacji Konsumenckich Marketing Poland Warsaw
Stażysta w Dziale Brand Marketingu
Stażysta w Dziale Brand Marketingu Marketing Poland Warsaw
Marketing Poland Warsaw