"Stawać sie lepszym każdego dnia"

 

"W JTI każdego dnia powstają nowe wyzwania, pobudzające moje myślenie analityczne i inspirujące do dalszej pracy. Lubię fakt, że codziennie uczę się czegoś nowego.

 

Jako były dyplomata  z zainteresowaniem polityką publiczną, doceniam możliwości uczestniczenia w strategii firmy i przyczyniania się do długoterminowej przyszłości biznesu i społeczeństwa, w którym działamy".

 

Kevin, Dyrektor ds. Korporacyjnych, Tajwan

Co robimy

"Proaktywne kształtowanie środowiska operacyjnego dla globalnej firmy, w obliczu niepowtarzalnych wyzwań prawodawczych ...

Nasze zespoły ds. Korporacyjnych i komunikacyjnych promują reputację, zasady i pozycje JTI poprzez komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, angażując się w procesy z rządami i organami publicznymi. Kontakt  poprzez tradycyjne i społeczne kanały medialne stanowi integralną część naszej strategii komunikacji korporacyjnej, aby dzielić się opiniami i stanowiskiem firmy z szerszą społecznością. Niezależnie od tego, czy udało nam się osiągnąć nasze cele w zakresie zrównoważonego rozwoju w łańcuchu dostaw, wydając oświadczenie od kierownictwa naszej firmy lub dzieląc się wiedzą specjalistyczną na temat kwestii regulacyjnych: nasze zespoły CA & C zapewniają, że JTI przemawia do jednolitym głosem wewnątrz i na zewnątrz organizacji"

Czy to dla Ciebie?

"Nasze zespoły ds. korporacyjnych i komunikacji promują reputację, zasady i pozycję JTI poprzez komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, w tym kontakt z rządami i organami publicznymi. Strategia komunikacji korporacyjnej obejmuje zarówno działania tradycyjne, jak i komunikację online: pozwala nam to dzielić się opiniami i stanowiskiem firmy z szerszą społecznością. Działy ds. korporacyjnych i komunikacji dbają o to, by JTI przemawiało jednym głosem wewnątrz i na zewnątrz organizacji: czy to w sprawach osiągnięć firmy, czy w kwestiach tematów regulacyjnych lub stanowiska władz JTI.

Będziesz mieć możliwość poznania złożonych procesów, które mają wpływ na naszą firmę i jej globalne otoczenie. Co więcej, będziesz mógł przyczynić się do ich zmiany, wykorzystując swoje umiejętności komunikacyjne i strategiczną wizję.
Niezależnie od tego, czy piszesz do organu rządowego, czy działasz dla lokalnej społeczności w ramach projektu charytatywnego lub współpracujesz z zewnętrzną agencją w sprawie strony internetowej: zaimponujesz partnerom swoim zaangażowaniem i zasadami, które obowiązują w naszej firmie.”

Przeglądaj oferty pracy z tej kategorii

Zapisz kategorię jako kanał RSS
Tytuł Kategorii Kraj Miasto
Wyczyść filtr
JUMP Staż w Dziale Inżynieryjnym
JUMP Staż w Dziale Inżynieryjnym Inżynieria Poland Stary Gostków
Inżynieria Poland Stary Gostków
Inżynier ds. Doskonalenia Jakości
Inżynier ds. Doskonalenia Jakości Jakość Poland Stary Gostków
Jakość Poland Stary Gostków
Kontroler Produkcji
Kontroler Produkcji Produkcja Poland Stary Gostków
Produkcja Poland Stary Gostków
Magazynier - Operator Wózka Widłowego
Magazynier - Operator Wózka Widłowego Obsługa Produkcji Poland Stary Gostków
Obsługa Produkcji Poland Stary Gostków
Specjalista ds. Planowania Popytu
Specjalista ds. Planowania Popytu Planowanie Poland Warszawa
Planowanie Poland Warszawa
Specjalista ds. Szkoleń
Specjalista ds. Szkoleń Dział Personalny Poland Stary Gostków
Dział Personalny Poland Stary Gostków
Recepcjonista/ka
Recepcjonista/ka Dział Personalny Poland Warszawa
Dział Personalny Poland Warszawa
Kierownik Doskonalenia Jakości
Kierownik Doskonalenia Jakości Jakość Poland Stary Gostków
Jakość Poland Stary Gostków
Kierownik Produkcji
Kierownik Produkcji Produkcja Poland Stary Gostków
Produkcja Poland Stary Gostków
Kierownik Zmiany
Kierownik Zmiany Produkcja Poland Stary Gostków
Produkcja Poland Stary Gostków