Human Resources PL

Co robimy

Wierzymy, że fundamentem sukcesu firmy są wysoko wyspecjalizowani i utalentowani ludzie, a naszą misją jest zapewnienie im wsparcia w budowaniu wartościowej i satysfakcjonującej kariery.

Inspirujemy naszych pracowników do stawania się najlepszą wersją siebie i osiągania jak najlepszych wyników poprzez kultywowanie podejścia zorientowanego na ludzi i zapewnianie im wyjątkowych doświadczeń przez cały okres ich pracy w JTI.

Naszą misją jest przekształcenie JTI w architekta talentów, który potrafi przyciągać, angażować, rozwijać i zatrzymywać najlepszych pracowników. Czy to w zakresie zarządzania talentami, uczenia się i rozwoju, czy w jakimkolwiek innym obszarze specjalizacji P&C, zapewniamy, że bez względu na to, gdzie na świecie działamy, mamy odpowiednich ludzi, z odpowiednimi umiejętnościami, we właściwym miejscu i we właściwym czasie.

Czy szukamy właśnie Ciebie?

Niezależnie od tego, czy będziesz odpowiadać za zapewnienie efektywnego i atrakcyjnego zarządzania oraz wynagradzania naszych pracowników, czy o rekrutowanie nowego pokolenia pracowników, możesz powiedzieć o sobie, że posiadasz szósty zmysł do wykrywania talentów, które idealnie odzwierciedlają podstawowe wartości JTI.

Twój entuzjazm i determinacja w dbaniu o dobre samopoczucie naszych pracowników będą współgrać z troską o naszą organizację, zapewniając tym samym harmonijny rozwój zarówno naszych pracowników, jak i firmy.

Czy jesteś ciekawy(-a), dokąd może zaprowadzić Cię przygoda z JTI? Aplikuj już teraz i dołącz do naszego zespołu.

Szukaj wyników dla "". Strona 1 z 1, wyniki od 1 do 1 z 1
Tytuł Kategorii Kraj Miasto Lokalizacja
Wyczyść filtr
People & Culture Agile Partner Specialist
People & Culture Agile Partner Specialist Dział Personalny Poland Stary Gostków
Dział Personalny Poland Stary Gostków Stary Gostków, LD, PL, 99-220