Title:  Specjalista ds. Kontroli Jakości

Job ID:  93842
Country:  Poland
City:  Wartkowice
Professional area:  Quality
Contract type:  Permanent
Professional level:  Experienced
Location:

Wartkowice, PL, 00000

Jesteśmy JTI, Japan Tobacco International i działamy w 130 krajach. Od lat nieustannie wprowadzamy innowacje, tworząc nowsze i lepsze produkty dla naszych konsumentów. Jednak przede wszystkim JTI to nasi LUDZIE, ich TALENT i POTENCJAŁ. Wierzymy, że kiedy mogą być sobą i mają możliwość rozwoju, będą dziać się niesamowite rzeczy! Dlatego nasi pracownicy z całego świata chcą być częścią tej organizacji.

Dzięki temu 80% zatrudnionych osób czuje się szczęśliwych pracując w JTI i dlatego 10 lat z rzędu otrzymaliśmy status Global Top Employer.

Jesteś gotowy/a, by wybrać karierę, którą pokochasz, w firmie, którą pokochasz? Feel free to #JoinTheIdea!

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów - m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa
  • Transport na wyznaczonych trasach (Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Niemysłów, Ozorków, Łęczyca, Sieradz, Zduńska Wola, Turek, Uniejów, Kutno)

  • Monitorowanie procesu produkcyjnego w celu wdrożenia kontroli jakości i zapewnienia jakości produktu
  • Analiza danych, przygotowywanie raportów jakości, inicjowanie potrzeby działań naprawczych
  • Kontrola i zatrzymywanie procesu produkcji w przypadku niezgodności z wymaganiami
  • Wsparcie w realizacji zadań laboratorium kontroli jakości w zakresie kwalifikacji procesu, akceptacji maszyny, przebiegu protokołu, przedprodukcji i testów /prób
  • Nadzór (przeglądy, kalibracje, dzienne utrzymanie) nad sprzętem kontrolno-pomiarowym w fabryce
  • Kontrola działania QIMS oraz współpraca z zewnętrznym serwisem technicznym
  • Odpowiedzialność za standaryzację procesów i procedur Quality Control
  • Udział w projektach doskonalenia kontroli jakości
  • Planowanie i wdrażanie budżetu kontroli jakości

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

  • Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane: zarządzanie produkcją, zarządzanie i inżynieria produkcji, zarządzanie jakością, elektronika, mechanika)
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze Kontroli Jakości
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Doświadczenie z SAP, SQL, VBA mile widziane
  • Otwartość, komunikatywność i pozytywne nastawienie do pracy z wieloma zespołami / funkcjami
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność wykonywania kilku zadań naraz

Jakie są kolejne kroki w procesie rekrutacji:

Bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie rekrutacją. Postaramy się powrócić do Ciebie z informacją zwrotną o losach Twojej kandydatury po zakończeniu emisji ogłoszenia na stanowisko.

Zainteresowała Cię praca w JTI? Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Porozmawiaj z naszym JOIN-BOTEM i poznaj nas lepiej!

Jeżeli zdecydujesz się na udział w tej rekrutacji, administratorem Twoich danych będzie JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział. Szczegółową informację na temat przetwarzania Twoich danych i Twoich praw znajdziesz tutaj.

Job Segment: QC, ERP, Network, SAP, SQL, Quality, Technology