Title:  Staż w Dziale Strategii Aktywacji Konsumenckiej

Job ID:  93375
Country:  Poland
City:  Warszawa
Professional area:  Strategy & Insights
Contract type:  Traineeship
Professional level:  Students

JTI Polska jest częścią grupy Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 46 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Winston, Camel, LD Logic. W Polsce zatrudniamy ponad 3 500 pracowników i od początku działalności w kraju, jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie, a wolumen produkcyjny zwiększył się ponad dziesięciokrotnie.

Jednak JTI to więcej niż biznes. JTI to ludzie, ich talenty i potencjał. Wierzymy, że kiedy nasi pracownicy mogą być sobą, mogą podróżować, uczyć się i rozwijać, nasza firma również będzie się rozwijać. Nieustannie od 15 lat należymy do grona Top Employers Polska i jesteśmy w ścisłej czołówce firm, które otrzymały ten tytuł w Polsce, Europie i na świecie!

Więc jeśli chcesz być częścią firmy, która daje Ci nieograniczone możliwości… po prostu dołącz do nas!

Staż w Dziale Strategii Aktywacji Konsumenckiej

Miejsce pracy: Warszawa

  • płatny, sześciomiesięczny staż z możliwością przedłużenia
  • rozwój poprzez udział w ciekawych i odpowiedzialnych projektach
  • pracę w otwartej atmosferze, w zgranym zespole ludzi, którzy lubią się dzielić wiedzą
  • pracę w elastycznych godzinach i trybie hybrydowym
  • konkrety, bo już podczas rozmowy kwalifikacyjnej poznasz swojego przyszłego przełożonego, który opowie Ci, czym dokładnie będziesz się zajmował/-a podczas stażu i z kim będziesz pracować

  • koordynacją procesów obsługi konsumentów (w tym także kampanii marketingowych), mając na celu zapewnienie najwyższej jakości obsługi zgłoszeń konsumentów (infolinia, email)
  • współpracą z agencjami zewnętrznymi i weryfikacją jakości ich pracy
  • współtworzeniem kampanii aktywacyjnych dla naszych konsumentów z użyciem narzędzi digital, jak i off-line (np. aktywacje w kanale Horeca, podczas Festiwali, czy w punktach Detalu Niezależnego)
  • monitorowaniem i analizowaniem wyników podległych kanałów sprzedaży (raporty Excel, PowerBI)

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie nauki (preferowane kierunki związane z marketingiem, zarządzaniem, prowadzeniem projektów i pokrewne)
  • posiadasz pierwsze doświadczenia w obszarze prowadzenia projektów związanych z obsługą konsumenta (preferowana branża FMCG) - będzie to dodatkowy atut
  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na płynną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • bardzo dobrze znasz MS Excel oraz inne aplikacje z pakietu MS Office
  • możesz pracować w wymiarze minimum 30h tygodniowo

Interested in working at JTI? Want to know more? Talk to our JOIN-BOT and get to know us better!

If you decide to participate in this recruitment, the administrator of your data will be JTI GBS Poland sp. z o.o. with headquarters in Warsaw. Your data will be processed only to support the recruitment process in which you participate. Detailed information on the processing of your data here.

Job Segment: Network, Technology