Title:  People & Culture Business Partner

Job ID:  94069
Country:  Poland
City:  Warszawa
Professional area:  Human Resources
Contract type:  Permanent
Professional level:  Experienced
Location:

Warszawa, PL, 00000

Jesteśmy JTI, Japan Tobacco International i działamy w 130 krajach. Od lat nieustannie wprowadzamy innowacje, tworząc nowsze i lepsze produkty dla naszych konsumentów. Jednak przede wszystkim JTI to nasi LUDZIE, ich TALENT i POTENCJAŁ. Wierzymy, że kiedy mogą być sobą i mają możliwość rozwoju, będą dziać się niesamowite rzeczy! Dlatego nasi pracownicy z całego świata chcą być częścią tej organizacji.

Dzięki temu 80% zatrudnionych osób czuje się szczęśliwych pracując w JTI i dlatego 10 lat z rzędu otrzymaliśmy status Global Top Employer.

Jesteś gotowy/a, by wybrać karierę, którą pokochasz, w firmie, którą pokochasz? Feel free to #JoinTheIdea!

People & Culture Business Partner

Cel stanowiska:

Głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku jest zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie People & Culture, ze szczególnym uwzględnieniem rekrutacji, rozwoju pracowników, budżetowania, wynagrodzeń i benefitów oraz wsparcie kluczowych projektów biznesowych.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Profesjonalne wsparcie szkoleniowe w okresie wdrożenia
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów – m.in. samochód służbowy, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, karta sportowa
  • Pracę wśród ludzi z różnych zespołów, którzy lubią ze sobą współpracować i spędzać czas
  • Hybrydowy system pracy 50/50

Czym się będziesz zajmować?

  • Prowadzeniem kompleksowego zarządzania karierą dla dedykowanych pracowników jednostki biznesowej, rozumianego jako: realizacja procesów oceny wyników z naciskiem na jakość wyników, zarządzanie ocenami i informacje zwrotne na temat wyników dla pracowników, facylitacja dyskusji na temat talentów, zapewnianie merytorycznego wkładu w tworzenie dostosowanych planów rozwoju dla zidentyfikowanych talentów, wspieranie rozwoju kompetencji pracowników poprzez wdrażanie rozwiązań L&D
  • Wspieraniem zmian organizacyjnych w jednostce biznesowej poprzez zapewnianie ekspertyzy w obszarze People & Culture w zakresie awansów / przesunięć poziomych, tworzenia nowych stanowisk (opisy stanowisk, wyceny stanowisk, umiejscowienie struktury). Koordynowaniem działań rekrutacyjnych i procesu selekcji, wsparciem w przygotowaniu wymagań podstawowych dla wakatów. Prowadzeniem (dla WG3), analizowaniem i proponowaniem działań w oparciu o wywiady exit interview
  • Analizą potrzeb szkoleniowych, realizacją planu szkoleń, identyfikacją luk rozwojowych pracowników w szerokim spektrum (per stanowisko) i wąskim spektrum (per pracownik)
  • Koordynowaniem i zapewnianiem wsparcia dedykowanej jednostce biznesowej w zakresie procesów People & Culture i powiązanej dokumentacji (APSP, proces ASR, zmiany stanowisk, zwolnienia pracowników, ekspertyzy C&B). Działaniem jako łącznik między jednostką biznesową a innymi funkcjami People & Culture
  • Zapewnianiem ogólnego wsparcia w aspektach związanych z ludźmi, monitorowaniem zaangażowania, prowadzeniem / wspieraniem w rozmowach dyscyplinarnych i w zarządzaniu konfliktami. Zarządzaniem pytaniami pracowników związanymi z obszarem People & Culture

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia

  • Min. 3-5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobrą znajomość j. polskiego (C2) oraz j. angielskiego (min. B2)

  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office i mile widziana znajomość programu SAP HR / ENOVA

  • Otwartość na potencjalne wyjazdy służbowe (lokalnie)

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i zdolność skutecznej komunikacji na wszystkich poziomach organizacji

  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy w szybkim tempie

  • Bardzo dobre zdolności analityczne, umiejętność krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Jakie są kolejne kroki w procesie rekrutacji:

Bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie rekrutacją. Postaramy się powrócić do Ciebie z informacją zwrotną o losach Twojej kandydatury zaraz po zakończeniu emisji ogłoszenia na stanowisko.

Zainteresowała Cię praca w JTI? Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Porozmawiaj z naszym JOIN-BOTEM i poznaj nas lepiej!

Jeżeli zdecydujesz się na udział w tej rekrutacji, administratorem Twoich danych będzie JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział. Szczegółową informację na temat przetwarzania Twoich danych i Twoich praw znajdziesz tutaj.

Job Segment: Network, SAP, ERP, Technology