Title:  Koordynator/-ka ds. Aplikacji Wspierających Sprzedaż

Job ID:  94853
Country:  Poland
City:  Warszawa
Professional area:  Sales
Contract type:  Permanent
Professional level:  Experienced
Location:

Warszawa, PL, 00000

JTI Polska jest częścią grupy Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 46 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, Winston, LD i Logic. W Polsce zatrudniamy ponad 2 300 pracowników i od początku działalności w kraju, jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie, a wolumen produkcyjny zwiększył się ponad dziesięciokrotnie.

Jednak JTI to więcej niż biznes. JTI to ludzie, ich talenty i potencjał. Wierzymy, że kiedy nasi pracownicy mogą być sobą, mogą podróżować, uczyć się i rozwijać, nasza firma również będzie się rozwijać. Nieustannie od 2010 roku należymy do grona Top Employer Polska. Co roku jesteśmy wyróżniani i zajmujemy najwyższe pozycje w rankingu, a w latach 2017, 2019 i 2020 zajęliśmy 1. miejsce.

W 2023 roku otrzymaliśmy także cenne wyróżnienie Friendly Workplace, które dodatkowo potwierdza nasze wysokie standardy w zakresie tworzenia przyjaznego środowiska pracy i dbałości o work-life balance naszych pracowników.

Brzmi ciekawie? Dołącz do nas i napisz swój kawałek historii w JTI!

Koordynator/ka ds. Aplikacji Wspierających Sprzedaż

Cel stanowiska:

Będziesz odpowiedzialny/a za codzienne wsparcie użytkowników biznesowych w pracy w systemach sprzedażowych (CRM, platforma B2B, hurtownia danych)

  • Rozwiązywaniem problemów technicznych w aplikacjach biznesowych (np. CRM, Power BI)
  • Wspieraniem pracowników działu sprzedaży w ich codziennej pracy w aplikacjach biznesowych
  • Zarządzaniem bazą zgłoszonych incydentów i ich rozwiązywaniem - współpraca z zespołem lokalnym, a także strukturami globalnymi
  • Administracją biznesową w powierzonych systemach
  • Wsparciem w procesach związanych z systemami i aplikacjami do zarządzania relacjami z klientami

Po 6 miesiącach będziesz:

  • brać udział we wdrożeniach i zmianach funkcjonalności aplikacji biznesowych,
  • testować i implementować nowe funkcjonalności w systemach sprzedażowych.

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie nauki,
  • bardzo dobrze znasz MS Excel oraz pozostałe aplikacje z pakietu MS Office,
  • posiadasz doświadczenie we wsparciu telefonicznym/e-mailowym użytkowników aplikacji/klientów,
  • znasz język angielski na poziomie minimum dobrym,
  • jesteś komunikatywny/-a, umiesz pracować w zespole i jesteś otwarty/-a na poznawanie nowych technologii,
  • jesteś dokładny/-a i umiesz określać priorytety.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Profesjonalne wsparcie szkoleniowe w okresie wdrożenia
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów – m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, karta sportowa
  • Pracę wśród ludzi z różnych zespołów, którzy lubią ze sobą współpracować i spędzać czas
  • Hybrydowy system pracy 50/50

Proces rekrutacji:

  • Rozmowa z Rekruterem
  • Rozmowa z Hiring Managerem
  • Excel test / Business case (opcjonalnie)

Zapraszamy do aplikowania. Z feedbackiem wrócimy do Ciebie najpóźniej w ciagu 1-3 tygodni po zakończeniu emisji tego ogłoszenia.

Zainteresowała Cię praca w JTI? Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Porozmawiaj z naszym JOIN-BOTEM i poznaj nas lepiej!

Jeżeli zdecydujesz się na udział w tej rekrutacji, administratorem Twoich danych będzie JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział. Szczegółową informację na temat przetwarzania Twoich danych i Twoich praw znajdziesz tutaj.

Job Segment: CRM, Network, Technology