Title:  Key Account Manager

Job ID:  91386
Country:  Poland
City:  Warszawa
Professional area:  Sales
Contract type:  Permanent
Professional level:  Experienced
Location:

Warszawa, PL, 00000

JTI Polska jest częścią grupy Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 46 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, Winston, LD Logic. W Polsce zatrudniamy ponad 2 300 pracowników i od początku działalności w kraju, jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie, a wolumen produkcyjny zwiększył się ponad dziesięciokrotnie.

Jednak JTI to więcej niż biznes. JTI to ludzie, ich talenty i potencjał. Wierzymy, że kiedy nasi pracownicy mogą być sobą, mogą podróżować, uczyć się i rozwijać, nasza firma również będzie się rozwijać. Nieustannie od 2010 roku należymy do grona Top Employer Polska. Co roku jesteśmy wyróżniani i zajmujemy najwyższe pozycje w rankingu, a w latach 2017, 2019 i 2020 zajęliśmy 1. miejsce.

W 2023 roku otrzymaliśmy także cenne wyróżnienie Friendly Workplace, które dodatkowo potwierdza nasze wysokie standardy w zakresie tworzenia przyjaznego środowiska pracy i dbałości o work-life balance naszych pracowników.

Brzmi ciekawie? Dołącz do nas i napisz swój kawałek historii w JTI!

Key Account Manager

Lokalizacja: Warszawa

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Bogaty pakiet benefitów – m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, możliwość nauki j. angielskiego, karta sportowa, wewnętrzna platforma benefitów, samochód służbowy.
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę wśród ludzi z różnych zespołów, którzy lubią ze sobą współpracować i spędzać czas.

Czym będziesz się zajmować?

  • Będziesz odpowiadać za opracowanie strategii współpracy z przydzielonymi klientami, wolumen sprzedaży oraz rentowność kontraktów.
  • Będziesz przygotowywać i prowadzić negocjacje.
  • Zajmiesz się  planowaniem, rozwojem oraz implementacją strategii marek w kanale KA we współpracy z Działem Planowania Komercyjnego będziesz przygotowywał plany aktywacji u przydzielonych klientów.
  • Będziesz współpracował z działami Planowania Komercyjnego oraz Hurtu w celu zapewnienia prawidłowej egzekucji kontraktów w punktach sprzedaży oraz planów aktywacyjnych.
  • Będziesz ściśle współpracować z działem Finansów nad realizacją budżetów.
  • Będziesz współpracował w ramach zespołu w dążeniu do optymalizacji działań oraz osiągania celów działu KA.

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży (kanał nowoczesny),
  • min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu klientami sieciowymi w FMCG (negocjacje, zarządzanie budżetem, rozliczenia, aktywacje etc.),
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym,
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office,
  • masz wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, zarządzanie w biznesie, sprzedaż, marketing),
  • ważne prawo jazdy kat B.

Jakie są kolejne kroki w procesie rekrutacji:

Bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie rekrutacją, zapraszamy do aplikowania.

Zainteresowała Cię praca w JTI? Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Porozmawiaj z naszym JOIN-BOTEM i poznaj nas lepiej!

Jeżeli zdecydujesz się na udział w tej rekrutacji, administratorem Twoich danych będzie JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział. Szczegółową informację na temat przetwarzania Twoich danych i Twoich praw znajdziesz tutaj

Job Segment: Account Manager, Marketing Manager, Network, Manager, Sales, Marketing, Technology, Management