Title:  Specjalista ds. Szkoleń

Job ID:  24077
Country:  Poland
City:  Warsaw
Professional area:  Human Resources
Contract type:  Fixed Term
Professional level:  Experienced

JTI Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, LD i Winston dostępne na polskim rynku.

W Polsce zatrudniamy ponad 2 tys. pracowników i jesteśmy trzecim graczem w branży tytoniowej. Od początku działalności w kraju w 2007 roku jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie. Nasz sukces zależy od ludzi, tworzymy kulturę organizacyjną opartą na współpracy i odpowiedzialności. JTI Polska jest laureatem Top Employers Polska nieustannie od 10 lat, w 2019 roku zajęliśmy w tym rankingu 1 miejsce.

Specjalista ds. Szkoleń

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

•    Profesjonalne, wysoko oceniane przez pracowników wdrożenie: wiemy jak zadbać o dobry start
•    Możliwość rozwoju poprzez udziału w różnorodnych projektach w obszarze People & Culture w firmie, która zajęła 1. miejsce w konkursie Top Employers Polska
•    Konkretne, ambitne i odpowiedzialne zadania – w tym współpraca z zespołami globalnymi oraz możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań
•    Pracę w otwartej atmosferze, w nowoczesnym biurze i zgranym zespole ludzi
•    Indywidualny plan rozwoju, szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne (w tym również zagraniczne)
•    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony do 2 lat
•    Atrakcyjny pakiet benefitów dla pracowników

Czym będziesz się zajmować?

•    Identyfikacją potrzeb szkoleniowych oraz doradzaniem pracownikom w wyborze najlepszych rozwiązań rozwojowo-szkoleniowych
•    Opracowywaniem i realizacją projektów szkoleniowych w tym m.in. przygotowaniem kalendarza szkoleń
•    Współpracą z firmami szkoleniowymi – poszukiwaniem i wyborem najlepszych dostawców na rynku
•    Koordynacją procesu Oceny Rocznej
•    Komunikacją informacji związanych z obszarem szkoleń i rozwoju w firmie
•    Realizacją działań z zakresu wewnętrznego Employer Brandingu

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

•    Masz min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze szkoleń i rozwoju w dziale wewnętrznym lub po stronie dostawcy usług szkoleniowych
•    Swobodnie komunikujesz się w jęz. angielskim w mowie i w piśmie (codzienna praca w jęz. angielskim)
•    Znasz pakiet MS Office na poziomie zaawansowanym, w szczególności MS Excel oraz MS PowerPoint
•    Cechujesz się kreatywnością, odpowiedzialnością oraz przejmujesz inicjatywę w działaniu
•    Umiesz szybko się uczyć, wyciągać wnioski i łączyć fakty
•    Jesteś elastyczny/-a oraz otwarty/-a na dynamiczne środowisko pracy
•    Posiadasz zdolności komunikacyjne i umiesz pracować w grupie
•    Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń (np. sprzedażowych, z zakresu umiejętności miękkich, onboardingowych)

Jeżeli zdecydujesz się na udział w tej rekrutacji, administratorem Twoich danych będzie JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział. Szczegółową informację na temat przetwarzania Twoich danych i Twoich praw znajdziesz tutaj.