Title:  Sales Support Specialist

Job ID:  96240
Country:  Poland
City:  Trójmiasto
Professional area:  Sales
Contract type:  Permanent
Professional level:  Graduates
Description:

At JTI we celebrate differences, and everyone truly belongs. 46,000 people from all over the world are continuously building their unique success story with us. 83% of employees feel happy working at JTI.

To make a difference with us, all you need to do is bring your human best.

What will your story be? Apply now!

Learn more: jti.com

Sales Support Specialist

Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie wsparcie administracyjne działu sprzedaży oraz przygotowywanie cyklicznych raportów, analiz, prezentacji i innych zleconych zadań, mających wpływ na wyniki regionu. Pracujemy agile’owo i chcemy, by Twoje działania wspierały profesjonalną i efektywną komunikację pomiędzy zespołami a innymi działami JTI.

  • przygotowywaniem bieżących raportów na podstawie pozyskanych danych wewnętrznych i zewnętrznych,
  • współpracą przy przygotowaniu aktywności regionalnych wpływających na wyniki regionu,
  • wsparciem w rozwoju i implementacji przydzielonych projektów, razem z monitorowaniem ich realizacji oraz terminowego wdrażania,
  • zapewnieniem sprawnego przepływu informacji i płynnej komunikacji między zespołami sprzedaży a pozostałymi działami JTI w kwestiach biznesowych,
  • zadaniami administracyjnym związanymi z przydzielonym regionem.

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

  • jesteś komunikatywny/-a, asertywny/-a i świetnie zorganizowany/-a,
  • bardzo dobrze znasz język angielski (min. B2),
  • masz wykształcenie średnie  i jesteś w trakcie studiów wyższych (zaocznie),
  • masz za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe – mile widziane doświadczenie w międzynarodowej firmie,
  • znasz pakiet MS Office, w szczególności Excel i Power Point.

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów – m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, możliwość nauki j. angielskiego, karta sportowa, wewnętrzna platforma benefitów.
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę wśród ludzi z różnych zespołów, którzy lubią ze sobą współpracować i spędzać czas
  • Praca w modelu hybrydowym 50/50, biuro w Gdańsku

Jesteś gotowy dołączyć do nas? Zbuduj swoją historię w JTI. Aplikuj już teraz!

Kolejne kroki:

Po złożeniu wniosku, jeśli zostaniesz wybrany, spodziewaj się następujących rzeczy w ciągu 1-3 tygodni od zamknięcia ogłoszenia o pracę: Rozmowa telefoniczna z rekruterem  > Testy > Rozmowa z Menadżerem > Oferta. Każdy krok jest eliminacyjny i może się różnić w zależności od rodzaju stanowiska.

Jeżeli zdecydujesz się na udział w tej rekrutacji, administratorem Twoich danych będzie JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział. Szczegółową informację na temat przetwarzania Twoich danych i Twoich praw znajdziesz tutaj.

16 Sep 2024

Job Segment: Sales Support, Network, Sales, Technology