Title:  Mechanik Maszyn

Job ID:  96475
Country:  Poland
City:  Stary Gostków
Professional area:  Production
Contract type:  Permanent
Professional level:  Experienced
Location:

Stary Gostków, LD, PL, 99-220

At JTI we celebrate differences, and everyone truly belongs. 46,000 people from all over the world are continuously building their unique success story with us. 83% of employees feel happy working at JTI.

To make a difference with us, all you need to do is bring your human best.

What will your story be? Apply now!

Learn more: jti.com

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Mechanik Maszyn

Miejsce pracy: Stary Gostków

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa

  • Transport na wyznaczonych trasach (Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Niemysłów, Ozorków, Łęczyca, Sieradz, Zduńska Wola, Turek, Uniejów, Kutno, Koło, Pabianice, Kozanki Podleśne, Świnice Warckie, Grabów)

Czym będziesz się zajmować w JTI?

  • Obsługą linii produkcyjnej w przypadku nieobecności Operatora oraz zapewnieniem maksymalnej wydajności linii

  • Wykonywaniem zaplanowanych czynności czyszczenia/smarowania

  • Wykonywaniem konwersji oraz ustawień linii produkcyjnej w celu zapewnienia maksymalnej wydajności

  • Udziałem w zadaniach konserwacji zapobiegawczej

  • Definiowaniem, korygowaniem i informowaniem przełożonego o błędach na linii produkcyjnej

  • Zamawianiem części zamiennych w systemie SAP

  • Zapewnieniem czystości swojego obszaru produkcyjnego oraz segregacją odpadów, zgodnie z audytami i standardami 5S3R

  • Zapewnieniem kompletności oraz dbaniem o stan narzędzi pracy

  • Stosowaniem się do standardów higieny i bezpieczeństwa pracy

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie średnie techniczne (Mechanika)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - w zakresie napraw, usuwania awarii maszyn i urządzeń, ustawiania maszyn

  • Praktyczną wiedzę z zakresu mechaniki, pneumatyki i hydrauliki

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Doświadczenie w środowisku Kaizen i 5S - mile widziane

  • Znajomość systemu SAP (mile widziana)

  • Podstawową znajomość programu MS Office

  • Podstawową znajomość języka angielskiego - mile widziana

  • Odpowiedzialność, dokładność, precyzyjność w wykonywaniu czynności

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (6:00-18:00; 18:00-6:00)

Bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie rekrutacją. Postaramy się powrócić do Ciebie z informacją zwrotną o losach Twojej kandydatury zaraz po zakończeniu emisji ogłoszenia na stanowisko.

Job Segment: Hydraulics, Network, SAP, ERP, Engineering, Technology