Title:  Magazynier / Operator / - ka Wózka Widłowego (tymczasowo)

Job ID:  92928
Country:  Poland
City:  STARY GOSTKÓW
Professional area:  Manufacturing Services
Contract type:  Temporary
Professional level:  Experienced
Location:

STARY GOSTKÓW, LD, PL, 99-220

Jesteśmy JTI, Japan Tobacco International i działamy w 130 krajach. Od lat nieustannie wprowadzamy innowacje, tworząc nowsze i lepsze produkty dla naszych konsumentów. Jednak przede wszystkim JTI to nasi LUDZIE, ich TALENT i POTENCJAŁ. Wierzymy, że kiedy mogą być sobą i mają możliwość rozwoju, będą dziać się niesamowite rzeczy! Dlatego nasi pracownicy z całego świata chcą być częścią tej organizacji.

Dzięki temu 80% zatrudnionych osób czuje się szczęśliwych pracując w JTI i dlatego 10 lat z rzędu otrzymaliśmy status Global Top Employer.

Jesteś gotowy/a, by wybrać karierę, którą pokochasz, w firmie, którą pokochasz? Feel free to #JoinTheIdea!

Obecnie prowadzimy rekrutację na tymczasowe stanowisko

Magazynier / Operator /- ka Wózka Widłowego (OTP)

Lokalizacja: Stary Gostków

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa

  • Transport na wyznaczonych trasach (Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Pęczniew, Niemysłów, Łęczyca, Kutno, Koło, Ozorków, Sieradz, Zduńska Wola, Turek, Uniejów, Kozanki Podleśne, Świnice Warckie, Grabów)

  • Obsługą wózka widłowego (czołowego i wysokiego składowania)

  • Załadunkiem i rozładunkiem pojazdów

  • Dowozem oraz odbiorem materiałów i wyrobów gotowych do/z wydziału produkcyjnego

  • Przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa, higieny pracy i jakościowych

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

  • Uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi, widłowymi

  • Uprawnienia obsługi wózków widłowych kategorii II WJO wydane przez UDT - warunek konieczny

  • Uprawnienia obsługi wózków widłowych kategorii I WJO wydane przez UDT - dodatkowy atut

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi skanera, pracy z systemem magazynowym WMS – dodatkowy atut

  • Umiejętność obsługi komputera (Excel) – dodatkowy atut

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (6:00-18:00; 18:00-6:00)

Jakie są kolejne kroki w procesie rekrutacji:

Bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie rekrutacją. Postaramy się powrócić do Ciebie z informacją zwrotną o losach Twojej kandydatury zaraz po zakończeniu emisji ogłoszenia na stanowisko.

Interested in working at JTI? Want to know more? Talk to our JOIN-BOT and get to know us better!

Jeżeli zdecydujesz się na udział w tej rekrutacji, administratorem Twoich danych będzie JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział. Szczegółową informację na temat przetwarzania Twoich danych i Twoich praw znajdziesz tutaj

Job Segment: Network, Equipment Operator, Technology, Manufacturing