Title:  Area Sales Manager / Kierownik Obszaru Sprzedaży (Lublin)

Job ID:  93360
Country:  Poland
City:  Lublin
Professional area:  Sales
Contract type:  Permanent
Professional level:  Experienced
Location:

Lublin, PL, 00000

Jesteśmy JTI, Japan Tobacco International i działamy w 130 krajach. Od lat nieustannie wprowadzamy innowacje, tworząc nowsze i lepsze produkty dla naszych konsumentów. Jednak przede wszystkim JTI to nasi LUDZIE, ich TALENT i POTENCJAŁ. Wierzymy, że kiedy mogą być sobą i mają możliwość rozwoju, będą dziać się niesamowite rzeczy! Dlatego nasi pracownicy z całego świata chcą być częścią tej organizacji.

Dzięki temu 80% zatrudnionych osób czuje się szczęśliwych pracując w JTI i dlatego 10 lat z rzędu otrzymaliśmy status Global Top Employer.

Jesteś gotowy/a, by wybrać karierę, którą pokochasz, w firmie, którą pokochasz? Feel free to #JoinTheIdea!

Area Sales Manager (Kierownik Obszaru Sprzedaży)

Lokalizacja: Lublin

Jaki jest cel stanowiska:

Jako Area Sales Manager odpowiadasz za realizację celów sprzedażowych w podległym obszarze poprzez wdrożenie strategii JTI i realizację wyznaczonych celów biznesowych w kanale detalicznym tradycyjnym i nowoczesnym. Oprócz tego, Twoje zadania koncentrują się na zarządzaniu podległym zespołem Przedstawicieli Handlowych poprzez ich coaching, edukację, motywowanie oraz kontrolę.

Jakie są kluczowe zadania na stanowisku:

  • Realizacja celów sprzedażowych i dystrybucyjnych
  • Zarządzanie bazą punktów sprzedaży na podległym terytorium, pod kątem ilościowym i jakościowym
  • Współpraca oraz budowanie relacji biznesowych z najważniejszymi klientami na podległym obszarze
  • Odpowiedzialność za ilościową i jakościową implementację programów marketingowych oraz materiałów wspomagających sprzedaż w punktach na podległym obszarze
  • Weryfikacja poprawności rozliczania akcji marketingowych zgodnie z wytycznymi i standardami JTI
  • Odpowiedzialność za ilość oraz jakość inwestycji na podległym terenie
  • Monitoring procesu egzekucji warunków umowy oraz rentowności kontraktów
  • Monitorowanie i analiza realizacji celów - analiza potencjalnych obszarów ryzyka i znajdowanie rozwiązań
  • Rozliczanie podwładnych ze stanu powierzonego im mienia oraz kontrola rozliczenia z hurtownią
  • Wsparcie i współpraca z zespołami 1-2-1 w celu najlepszego doboru punktów sprzedaży do działań Ambasadorów JTI
  • Aktywna współpraca z Przedstawicielami działu hurtowego i nowoczesnego
  • Efektywne zarządzanie zespołem w celu realizacji celów biznesowych i zapewnienie spójności strategii JTI
  • Przeprowadzanie regularnych audytów z zespołem na powierzonym obszarze
  • Odpowiedzialność za indywidualny rozwój podwładnych poprzez regularny coaching, zapewnienie uczestnictwa podwładnych w szkoleniach organizowanych przez Dział Szkoleń
  • Odpowiedzialność za rekrutację i adaptację nowych członków zespołu

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale sprzedaży
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość MS Excel w stopniu bardzo dobrym
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Wysoki poziom zaangażowania oraz przedsiębiorczość
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Konsekwencję w działaniu
  • Umiejętność nawiązywania i utrwalania relacji na poziomie biznesowym
  • Gotowość do zmiany miejsca zamieszkania

Jakie są kolejne kroki w procesie rekrutacji:

Bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie rekrutacją. Postaramy się powrócić do Ciebie z informacją zwrotną o losach Twojej kandydatury po zakończeniu emisji ogłoszenia na stanowisko.

Zainteresowała Cię praca w JTI? Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Porozmawiaj z naszym JOIN-BOTEM i poznaj nas lepiej!

Jeżeli zdecydujesz się na udział w tej rekrutacji, administratorem Twoich danych będzie JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział. Szczegółową informację na temat przetwarzania Twoich danych i Twoich praw znajdziesz tutaj.

Job Segment: Sales Management, Network, Manager, Sales, Technology, Management