Title:  Przedstawiciel/-ka Handlowy/-a (Trójmiasto i okolice)

Job ID:  93642
Country:  Poland
City:  Gdansk
Professional area:  Sales
Contract type:  Permanent
Professional level:  Experienced
Location:

Gdansk, PM, PL, 00000

We are JTI, Japan Tobacco International, and we are present in 130 countries. We have spent years innovating, creating new and better products for the consumers to choose from. This is our business. But not only. Our business is our people. Their talent. Their potential. We believe that when they are free to be themselves, and they are given the opportunity to grow, travel and develop, amazing things can happen.

That’s why our employees, from around the world, choose to be a part of JTI. It is why 80% of employees feel happy working at JTI. And why we’ve been awarded Global Top Employer status, ten years running

So when you’re ready to choose a career you’ll love, in a company you’ll love, feel free to #JoinTheIdea.

Learn more: jti.com

Przedstawicielka Handlowa / Przedstawiciel Handlowy

Obszar działania: Trójmiasto i okolice

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • profesjonalne wsparcie szkoleniowe w okresie wdrożenia
  • indywidualne podejście do Twojego planu rozwoju, m.in. udział w certyfikowanych szkoleniach prowadzonych przez zewnętrznych i wewnętrznych trenerów
  • pełne wsparcie w realizacji celów sprzedażowych: zapewniamy pracę z rozpoznawalnymi w Polsce i na świecie markami, nowoczesne materiały marketingowe i programy sprzedażowe
  • system bonusowy promujący najlepsze osiągnięcia
  • pracę wśród ludzi z różnych zespołów, którzy lubią ze sobą współpracować i spędzać czas

Czym będziesz się zajmować?

  • jako nasz przedstawiciel będziesz budować i utrzymywać relacje, prowadzić negocjacje i rozmowy handlowe z naszymi partnerami biznesowymi z regionu: Trójmiasto i okolice
  • dbać o dobrą dystrybucję i wysoką sprzedaż naszych produktów (Camel, Winston, LD i Logic)
  • będziesz wdrażać programy marketingowe w PSD zapewniając dobrą ekspozycję naszych marek
  • samodzielnie planować realizację celów sprzedażowych

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

  • posiadasz wcześniejsze doświadczenie w pracy w sprzedaży lub chciałbyś się w niej rozwijać
  • jesteś otwarty/a i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi
  • masz w sobie gen przedsiębiorcy, potrafisz i lubisz pracować z klientami
  • proaktywnie szukasz nowych rozwiązań
  • jesteś ambitny/a i lubisz osiągać stawiane przed Tobą cele
  • posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office.

Jak wygląda proces rekrutacyjny:

  • rozmowa z Rekruterem
  • rozmowa z Hiring Managerem
  • próba terenowa

Bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie rekrutacją. Zapraszamy do aplikowania.

Interested in working at JTI? Want to know more? Talk to our JOIN-BOT and get to know us better!

If you decide to participate in this recruitment, the administrator of your data will be JTI Polska sp.z o.o. with headquarters in Stary Gostków. Your data will be processed only to support the recruitment process in which you participate. Detailed information on the processing of your data here.

Job Segment: Network, Technology