Title:  Przedstawiciel/-ka Handlowy/-a (Dzierżoniów)

Job ID:  96615
Country:  Poland
City:  Dzierżoniów
Professional area:  Sales
Contract type:  Permanent
Professional level:  Experienced
Location:

Dzierżoniów, PL, 00000

At JTI we celebrate differences, and everyone truly belongs. 46,000 people from all over the world are continuously building their unique success story with us. 83% of employees feel happy working at JTI.

To make a difference with us, all you need to do is bring your human best.

What will your story be? Apply now!

Learn more: jti.com

Przedstawicielka Handlowa / Przedstawiciel Handlowy
Obszar działania: Dzierżoniów

Rola tymczasowa

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • profesjonalne wsparcie szkoleniowe w okresie wdrożenia,

  • indywidualne podejście do Twojego planu rozwoju, m.in. udział w certyfikowanych szkoleniach prowadzonych przez zewnętrznych i wewnętrznych trenerów,

  • pełne wsparcie w realizacji celów sprzedażowych: zapewniamy pracę z rozpoznawalnymi w Polsce i na świecie markami, nowoczesne materiały marketingowe i programy sprzedażowe,

  • system bonusowy promujący najlepsze osiągnięcia,

  • pracę wśród ludzi z różnych zespołów, którzy lubią ze sobą współpracować i spędzać czas.

  • jako nasz przedstawiciel będziesz budować i utrzymywać relacje, prowadzić negocjacje i rozmowy handlowe z naszymi partnerami biznesowymi z obszarów: Dzierżoniów,

  • dbać o dobrą dystrybucję i wysoką sprzedaż naszych produktów (Camel, Winston, LD, Logic i Ploom),

  • będziesz wdrażać programy marketingowe w PSD zapewniając dobrą ekspozycję naszych marek,

  • samodzielnie planować realizację celów sprzedażowych.

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

  • posiadasz wcześniejsze doświadczenie w pracy w roli Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG,

  • masz wykształcenie min. średnie,

  • jesteś otwarty/a i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi,

  • masz w sobie gen przedsiębiorcy, potrafisz i lubisz pracować z klientami,

  • proaktywnie szukasz nowych rozwiązań,

  • jesteś ambitny/a i lubisz osiągać stawiane przed Tobą cele,

  • posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B,

  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office,

  • posługujesz się językiem angielskim (to dla nas dodatkowy atut).

Jesteś gotowy dołączyć do nas? Zbuduj swoją historię w JTI. Aplikuj już teraz!

Kolejne kroki:

Po złożeniu aplikacji, jeśli zostaniesz wybrany, spodziewaj się następujących rzeczy w ciągu 1-3 tygodni od zamknięcia ogłoszenia o pracę: Rozmowa telefoniczna z rekruterem  > Testy > Rozmowa z Menadżerem > Oferta. Każdy krok jest eliminacyjny i może się różnić w zależności od rodzaju stanowiska.

W JTI dążymy do stworzenia zróżnicowanego i inkluzywnego środowiska pracy. Jako pracodawca zapewniający równe szanse, jesteśmy otwarci na kandydatów ze wszystkich środowisk. Zobowiązujemy się do zapewnienia rozsądnych dostosowań dla kandydatów ze szczególnymi potrzebami. Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek udogodnień, poinformuj o tym rekrutera podczas procesu selekcji.

Jeżeli zdecydujesz się na udział w tej rekrutacji, administratorem Twoich danych będzie JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział. Szczegółową informację na temat przetwarzania Twoich danych i Twoich praw znajdziesz tutaj.

„Procedura zgłoszeń wewnętrznych oraz podejmowania działań następczych JTI Polska regulująca zasady zgłoszeń sygnalistów dostępna jest pod adresem https://do.jti.pl/sygnalisci.pdf.”

Job Segment: Network, Technology