Title:  Regional Consumer Field Force Manager (Łódź, Wrocław, Katowice, Kraków)

Job ID:  94473
Country:  Poland
City:  Łódź
Professional area:  Sales
Contract type:  Permanent
Professional level:  Experienced
Location:

Łódź, LD, PL, 00000

Jesteśmy JTI, Japan Tobacco International i działamy w 130 krajach. Od lat nieustannie wprowadzamy innowacje, tworząc nowsze i lepsze produkty dla naszych konsumentów. Jednak przede wszystkim JTI to nasi LUDZIE, ich TALENT i POTENCJAŁ. Wierzymy, że kiedy mogą być sobą i mają możliwość rozwoju, będą dziać się niesamowite rzeczy! Dlatego nasi pracownicy z całego świata chcą być częścią tej organizacji.

Dzięki temu 80% zatrudnionych osób czuje się szczęśliwych pracując w JTI i dlatego 10 lat z rzędu otrzymaliśmy status Global Top Employer.

Jesteś gotowy/a, by wybrać karierę, którą pokochasz, w firmie, którą pokochasz? Feel free to #JoinTheIdea!

Regional Consumer Field Force Manager

Cel stanowiska:

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za efektywną realizację wszystkich aktywności i działań angażujących konsumentów w kanale detalicznym i nowoczesnym, oraz za skuteczną koordynację pracy Regionalnych Koordynatorów ds. Kontaktów z Konsumentami, Team Leaderów i zespołu Ambasadorów realizujących działania z zakresu niepublicznej promocji i wsparcia sprzedaży produktów JTI

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Profesjonalne wsparcie szkoleniowe w okresie wdrożenia
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów – m.in. samochód służbowy, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, karta sportowa
  • Pracę wśród ludzi z różnych zespołów, którzy lubią ze sobą współpracować i spędzać czas
  • Hybrydowy system pracy 50/50

Czym się będziesz zajmować?

  • Efektywnym zarządzaniem całym zespołem działającym w wyznaczonym regionie (Łódź, Wrocław, Katowice, Kraków) w celu zapewnienia realizacji wszystkich celów
  • Rekrutacją nowych członków zespołu i zapewnieniem pełnej obsady zespołu. Coachingiem, szkoleniem i motywowaniem podległych pracowników poprzez uczestnictwo w ich pracy w terenie
  • Zarządzaniem, rozwojem i rozbudową jakościowej bazy punktów kontaktu z konsumentami
  • Budowaniem świadomości marek JTI wśród konsumentów w kanale handlu detalicznego i nowoczesnego
  • Weryfikacją punktów sprzedaży zgłoszonych do aktywacji konsumenckiej
  • Systematycznym zdobywaniem informacji na temat rynku, działań konkurencji (materiały reklamowe, kontakty 1-2-1, mechanizmy) i składaniem okresowych raportów na temat zdobytej wiedzy
  • Opracowywaniem planu w celu podniesienia efektywności i konkurencyjności działań w swoim obszarze
  • Współpracą z innymi działami JTI oraz agencjami zewnętrznymi w celu przygotowania i jak najefektywniejszej realizacji założeń cyklowych oraz komunikacji zawartej w informacjach cyklowych

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: ekonomiczne i/lub w dziedzinie sprzedaży i marketingu

  • Min. dwa lata pracy w JTI na stanowisku kierowniczym lub koordynatorskim

  • Doświadczenie w pracy w grupach projektowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)

  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (Excel, Outlook, PowerPoint)

  • Aktualne prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność zarządzania ludźmi

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i zdolność skutecznej komunikacji

Jakie są kolejne kroki w procesie rekrutacji:

Bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie rekrutacją. Postaramy się powrócić do Ciebie z informacją zwrotną o losach Twojej kandydatury zaraz po zakończeniu emisji ogłoszenia na stanowisko.

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z rekrutacją, proszę skontaktuj się z Małgorzatą Święcką – Rekruterem (malgorzata.swiecka@jti.com)

Zainteresowała Cię praca w JTI? Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Porozmawiaj z naszym JOIN-BOTEM i poznaj nas lepiej!

Jeżeli zdecydujesz się na udział w tej rekrutacji, administratorem Twoich danych będzie JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział. Szczegółową informację na temat przetwarzania Twoich danych i Twoich praw znajdziesz tutaj.

Job Segment: Regional Manager, Network, Manager, Management, Technology