Title:  Regionalny Koordynator ds. Aktywności Konsumenckich

Job ID:  21518
Country:  Poland
City:  Wrocław
Professional area:  Sales
Contract type:  Temporary
Professional level:  Students

JTI Polska jest częścią Japan Tobacco International, czołowego międzynarodowego koncernu tytoniowego działającego w 120 krajach. Marki w ofercie JTI Polska to Camel, LD oraz Winston. Na całym świecie JTI zatrudnia ponad 27 tys. osób, a polski zespół liczy obecnie ponad 2000 pracowników.

W 2018 r. JTI Polska zajęła 2. miejsce w renomowanym rankingu Top Employers i jest najwyżej notowanym pracodawcą w branży FMCG wśród laureatów. W 2017 roku Business Centre Club wyróżnił naszą Firmę nagrodą Lidera Polskiego Biznesu za wyjątkowe podejście do zarządzania, nadzwyczajną troskę o pracowników oraz działania CSR.

W ramach możliwości rozwoju w JTI Polska, zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko:

Regionalny Koordynator ds. Aktywności Konsumenckich

Obszar działania: Wrocław, Opole

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • profesjonalne, wysoko oceniane przez pracowników wdrożenie: wiemy jak zadbać o dobry start
  • różnorodne projekty, konkretne, ambitne i odpowiedzialne zadania do zrealizowania
  • indywidualny plan rozwoju, możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, w tym również zagranicznych
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa na zastępstwo) oraz pakiet benefitów uwzględniający samochód służbowy, opiekę medyczną, plan emerytalny, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport i produkty firmowe
  • pracę w niekorporacyjnej atmosferze, wśród ludzi, którzy lubią ze sobą pracować i spędzać czas

Czym będziesz się zajmować?

  • będziesz odpowiadać za efektywne zarządzanie i koordynowanie pracy podległego zespołu Ambasadorów Marki
  • rekrutacją, szkoleniem nowych pracowników oraz rozwojem podległego zespołu
  • analizą i efektywnym zarządzaniem bazą punktów sprzedaży
  • organizacją oraz nadzorem nad prawidłowym przebiegiem aktywności zespołu w terenie
  • monitorowaniem wyników i podejmowaniem decyzji mających na celu realizację planów
  • budowaniem i utrzymywaniem poprawnych relacji z Klientami

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

  • masz doświadczenie w koordynacji bądź zarządzaniu pracą zespołu
  • doskonale organizujesz pracę własną, planujesz długofalowo i sprawnie realizujesz plany
  • lubisz mieć wolne poniedziałki (praca w systemie wtorek-sobota)
  • sprawia Ci łatwość budowanie partnerskich relacji ze współpracownikami, klientami i agencjami pośredniczącymi
  • masz otwarty umysł na nowe wyzwania i chętnie się uczysz
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office oraz znasz język angielski (to dla nas dodatkowy atut)
  • jesteś aktywnym kierowcą – posiadasz prawo jazdy kat B.

Po otrzymaniu aplikacji na stanowisko, którego dotyczy ogłoszenie, Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez JTI Polska sp. z o.o. zgodnie z zasadami przedstawionymi poniżej.

Jeżeli wrażasz zgodę na przetwarzanie danych zawartych w Twojej aplikacji rekrutacyjnej również w związku z rekrutacjami prowadzonymi przez naszą Spółkę w przyszłości, prosimy o dodanie w CV następującego oświadczenia:

„Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie w celach rekrutacyjnych, zgadzam się na przetwarzanie przez tę spółkę danych osobowych zawartych w mojej aplikacji rekrutacyjnej dla celów przyszłych rekrutacji. Mam świadomość, że mogę cofnąć zgodę w każdym czasie”.

W jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe

Podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Kategorie danych przetwarzanych:

Dane przekazane przez Ciebie w związku z aplikowaniem na stanowisko w JTI Polska sp. z o.o. lub w celu wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych w procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez JTI Polska sp. z o.o. w przyszłości.

Administrator danych:

Administratorem danych jest  JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie, Stary Gostków 42,  99-220 Wartkowice

Cele przetwarzania:

  1. udział w procesie rekrutacyjnym ogłoszonym przez JTI Polska sp. z o.o., jeżeli bierzesz udział w konkretniej rekrutacji
  2. w przypadku otrzymania Twojej zgody -  umożliwienie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez JTI Polska sp. z o.o. w przyszłości

Podstawy prawne przetwarzania:

Ad. 1. imię, nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg zatrudnienia: podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą –  art. 6 ust. 1 b) RODO; inne dane udostępnione przez kandydata: zgoda – art. 6 ust. 1 a) RODO

Ad. 2. zgoda – art. 6 ust. 1 a) RODO

RODO - Rozporządzanie PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Prawa związane z przetwarzaniem danych:

prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;

prawo do usunięcia danych;

prawo dostępu do danych;

prawo do ograniczenia przetwarzania;

prawo do sprostowania i uzupełnienia;

prawo do przeniesienia danych;

prawo do wycofania zgody na przetwarzanie, w każdym czasie;

prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych

Odbiorcy danych:

Administrator może powierzyć dane osobowe do przetwarzania podmiotom, które na jego zlecenie realizują usługi wspierające proces, w którym dane osobowe są przetwarzane, np. usługi IT, obsługa bazy danych, podmiot publikujący ogłoszenie.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: zobacz pytania i odpowiedzi poniżej.