Tytuł:  Staż w Dziale Rekrutacji i Employer Brandingu

Numer ogłoszenia:  24076
Kraj:  Poland
Miasto:  Warszawa
Kategorii:  Dział Personalny
Forma zatrudnienia:  Staż
Poziom doświadczenia:  Studenci
Opis:

JTI Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, LD i Winston dostępne na polskim rynku.

W Polsce zatrudniamy ponad 2 tys. pracowników i jesteśmy trzecim graczem w branży tytoniowej. Od początku działalności w kraju w 2007 roku jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie. Nasz sukces zależy od ludzi, tworzymy kulturę organizacyjną opartą na współpracy i odpowiedzialności. JTI Polska jest laureatem Top Employers Polska nieustannie od 10 lat, w 2019 roku zajęliśmy w tym rankingu 1 miejsce. W ostatnich latach Business Centre Club przyznało firmie tytuły Lidera Polskiego Biznesu i Ambasadora Polskiej Gospodarki w uznaniu rozwoju biznesu, zaangażowania społecznego oraz najlepszych praktyk w zarządzaniu.

Jesteśmy członkiem japońskiej grupy producentów tytoniu. Więcej informacji na stronie www.jti.com

Staż w Dziale Rekrutacji i Employer Brandingu

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

•    Płatny roczny staż
•    Przede wszystkim konkrety: już podczas rozmowy kwalifikacyjnej poznasz swojego, przyszłego przełożonego, który opowie Ci, czym dokładnie będziesz się zajmować podczas stażu i z kim będziesz pracować
•    Elastyczność w zakresie godzin pracy, które dopasujesz do swoich zajęć (oczekiwana dyspozycyjność – minimum 30 godzin tygodniowo)
•    Pracę w zgranym zespole ludzi, którzy się lubią, świętują wspólnie piątek trzynastego oraz inne nietypowe okazje
•    Możliwość rozwoju przy realizacji ciekawych i odpowiedzialnych projektów
•    Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji (kilka kroków od Placu Zawiszy)
•    Pracę w języku angielskim i wymianę doświadczeń z kolegami z zagranicy

Czym będziesz się zajmować?

•    Koordynacją programu stażowego MAKE IT BRIGHT – promocją programu i rekrutacją stażystów
•    Organizowaniem szkoleń rozwojowych dla stażystów
•    Współpracą z agencjami kreatywnymi, dostawcami przy tworzeniu materiałów Employer Brandingowych
•    Wsparciem przy organizacji wydarzeń i targów pracy
•    Współpracą z organizacjami studenckimi i uniwersytetami w ramach promowania marki pracodawcy
•    Codziennym wsparciem działu People & Culture

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

•    Masz wcześniejsze doświadczenia w obszarze rekrutacji lub Employer Brandingu i znasz środowisko organizacji studenckich
•    Szukasz kreatywnych rozwiązań i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych
•    Jesteś zaangażowany, wychodzisz z własną inicjatywą i potrafisz działać samodzielnie
•    Lubisz pracować z ludźmi
•    Dobrze organizujesz sobie zadania i przykładasz uwagę do jakości pracy
•    Bardzo dobrze znasz język angielski i pakiet MS Office

Po otrzymaniu aplikacji na stanowisko, którego dotyczy ogłoszenie, Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez JTI Polska sp. z o.o. zgodnie z zasadami przedstawionymi poniżej.

Jeżeli wrażasz zgodę na przetwarzanie danych rekrutacyjnych w związku z rekrutacjami prowadzonymi przez naszą Spółkę w przyszłości, prosimy o dodanie w CV następującego oświadczenia:

„Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie w celach rekrutacyjnych, zgadzam się na przetwarzanie przez tę spółkę danych osobowych zawartych w mojej aplikacji rekrutacyjnej dla celów przyszłych rekrutacji. Mam świadomość, że mogę cofnąć zgodę w każdym czasie”.

W jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe:

Podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Kategorie danych przetwarzanych:

Dane przekazane przez Ciebie w związku z aplikowaniem na stanowisko w JTI Polska sp. z o.o. lub w celu wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych w procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez JTI Polska sp. z o.o. w przyszłości.

Administrator danych:

Administratorem danych jest  JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie, Stary Gostków 42,  99-220 Wartkowice

Cele przetwarzania:

1.  udział w procesie rekrutacyjnym ogłoszonym przez JTI Polska sp. z o.o., w którym aplikujesz

2.  w przypadku otrzymania Twojej zgody -  umożliwienie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez JTI Polska sp. z o.o. w przyszłości

Podstawy prawne przetwarzania:

Ad. 1. imię, nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg zatrudnienia: podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą –  art. 6 ust. 1 b) RODO; inne dane udostępnione przez kandydata: zgoda – art. 6 ust. 1 a) RODO

Ad. 2. zgoda – art. 6 ust. 1 a) RODO

RODO - Rozporządzanie PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Prawa związane z przetwarzaniem danych:

prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;

prawo do usunięcia danych;

prawo dostępu do danych;

prawo do ograniczenia przetwarzania;

prawo do sprostowania i uzupełnienia;

prawo do przeniesienia danych;

prawo do wycofania zgody na przetwarzanie, w każdym czasie;

prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych

Odbiorcy danych:

Administrator może powierzyć dane osobowe do przetwarzania podmiotom, które na jego zlecenie realizują usługi wspierające proces, w którym dane osobowe są przetwarzane, np. usługi IT, obsługa bazy danych, podmiot publikujący ogłoszenie.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu pod linkiem