Ładowanie...

Tytuł:  Staż w Dziale Marketingu Strategicznego

Numer ogłoszenia:  39746
Kraj:  Poland
Miasto:  Warszawa
Kategorii:  Marketing
Forma zatrudnienia:  Staż
Poziom doświadczenia:  Studenci
Opis:

JTI Polska jest częścią grupy Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, Winston, LD i Logic. W Polsce zatrudniamy ponad 2 300 pracowników i od początku działalności w kraju, jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie, a wolumen produkcyjny zwiększył się ponad dziesięciokrotnie.

Jednak JTI to więcej niż biznes. JTI to ludzie, ich talenty i potencjał. Wierzymy, że kiedy nasi pracownicy mogą być sobą, podróżować, uczyć się i rozwijać, nasz biznes również będzie się rozwijać. Należymy do grona Top Employers Polska nieustannie od 11 lat, a w 2020 roku po raz drugi z rzędu zajęliśmy w tym rankingu 1. miejsce.

Więc jeśli chcesz być częścią firmy, która daje Ci nieograniczone możliwości… po prostu dołącz do nas. #JoinTheIdea

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

•    płatny staż od początku listopada (6/12 miesięcy)
•    przede wszystkim konkrety: już podczas rozmowy kwalifikacyjnej poznasz swojego przyszłego przełożonego, który opowie Ci, czym dokładnie będziesz się zajmował/-a podczas stażu i z kim będziesz pracować
•    elastyczny czas pracy
•    pracę w otwartej atmosferze: w kolorowym biurze w zgranym zespole ludzi, którzy się lubią, świętują wspólnie piątek trzynastego oraz inne nietypowe okazje
•    możliwość rozwoju w ciekawych i odpowiedzialnych projektach

Czym będziesz się zajmować?

•    wsparciem w projektach brandowych i tworzeniu procesów związanych z rozwojem portfolio w kategorii produktów nowatorskich
•    monitorowaniem oraz usprawnieniem procesów związanych z obsługą konsumencką dla produktów nowatorskich

•    obsługą zgłoszeń/reklamacji konsumenckich, kontrolą pracy agencji oraz przygotowywaniem raportów reklamacyjnych
•    analizą działań poszczególnych marek i trendów na rynku produktów innowacyjnych oraz przygotowywaniem rekomendacji na bazie wyciągniętych wniosków
•    przygotowywaniem prezentacji i raportów związanych z realizowanymi projektami brandowymi
•    współpracą z krajowymi i zagranicznymi agencjami kreatywnymi
•    wsparciem managera w zarządzaniu budżetem oraz procesowaniu zamówień zakupowych

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

•    posiadasz pierwsze doświadczenia w pracy nad projektami i śledzisz trendy panujące w marketingu i social mediach
•    cechujesz się kreatywnością, komunikatywnością, zaangażowaniem oraz dokładnością
•    wychodzisz z inicjatywą i dobrze organizujesz swój czas pracy
•    możesz pracować w wymiarze minimum 30h tygodniowo
•    dobrze znasz programy z pakietu MS Office (PowerPoint, Word, Excel)
•    znasz język angielski w stopniu pozwalającym na płynną komunikację w międzynarodowym środowisku
•    jesteś otwarty/-ta na feedback i sam/-a chętnie się nim dzielisz
•    myślisz analitycznie, potrafisz wyciągać wnioski i dawać rekomendacje

Po otrzymaniu aplikacji na stanowisko, którego dotyczy ogłoszenie, Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez JTI Polska sp. z o.o. zgodnie z zasadami przedstawionymi poniżej.

Jeżeli wrażasz zgodę na przetwarzanie danych rekrutacyjnych w związku z rekrutacjami prowadzonymi przez naszą Spółkę w przyszłości, prosimy o dodanie w CV następującego oświadczenia:

„Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie w celach rekrutacyjnych, zgadzam się na przetwarzanie przez tę spółkę danych osobowych zawartych w mojej aplikacji rekrutacyjnej dla celów przyszłych rekrutacji. Mam świadomość, że mogę cofnąć zgodę w każdym czasie”.

W jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe:

Podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Kategorie danych przetwarzanych:

Dane przekazane przez Ciebie w związku z aplikowaniem na stanowisko w JTI Polska sp. z o.o. lub w celu wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych w procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez JTI Polska sp. z o.o. w przyszłości.

Administrator danych:

Administratorem danych jest  JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie, Stary Gostków 42,  99-220 Wartkowice

Cele przetwarzania:

1.  udział w procesie rekrutacyjnym ogłoszonym przez JTI Polska sp. z o.o., w którym aplikujesz

2.  w przypadku otrzymania Twojej zgody -  umożliwienie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez JTI Polska sp. z o.o. w przyszłości

Podstawy prawne przetwarzania:

Ad. 1. imię, nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg zatrudnienia: podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą –  art. 6 ust. 1 b) RODO; inne dane udostępnione przez kandydata: zgoda – art. 6 ust. 1 a) RODO

Ad. 2. zgoda – art. 6 ust. 1 a) RODO

RODO - Rozporządzanie PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Prawa związane z przetwarzaniem danych:

prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;

prawo do usunięcia danych;

prawo dostępu do danych;

prawo do ograniczenia przetwarzania;

prawo do sprostowania i uzupełnienia;

prawo do przeniesienia danych;

prawo do wycofania zgody na przetwarzanie, w każdym czasie;

prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych

Odbiorcy danych:

Administrator może powierzyć dane osobowe do przetwarzania podmiotom, które na jego zlecenie realizują usługi wspierające proces, w którym dane osobowe są przetwarzane, np. usługi IT, obsługa bazy danych, podmiot publikujący ogłoszenie.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu pod linkiem