Tytuł:  Przedstawiciel Handlowy

Numer ogłoszenia:  23283
Kraj:  Poland
Miasto:  Warszawa
Kategorii:  Sprzedaż
Forma zatrudnienia:  Pełny etat
Poziom doświadczenia:  Osoby z doświadczeniem
Opis:

JTI Polska jest częścią Japan Tobacco International, czołowego międzynarodowego koncernu tytoniowego działającego w 120 krajach. Marki w ofercie JTI Polska to Camel, LD oraz Winston. Na całym świecie JTI zatrudnia ponad 40 tys. osób, a polski zespół liczy obecnie ponad 2100 pracowników.

W 2019 r. JTI Polska zajęła 1. miejsce w renomowanym rankingu Top Employers i jest najwyżej notowanym pracodawcą w branży FMCG wśród laureatów. W 2017 roku Business Centre Club wyróżnił naszą Firmę nagrodą Lidera Polskiego Biznesu za wyjątkowe podejście do zarządzania, nadzwyczajną troskę o pracowników oraz działania CSR.

Zawsze planujemy długoterminowo i w ten sam sposób myślimy o pracownikach. Wiemy, że nasz sukces zależy od przedsiębiorczych, ambitnych i otwartych ludzi. Jeśli jesteś jednym z nich, dołącz do naszego zespołu jako:

Przedstawiciel Handlowy

Obszar działania: Warszawa, Piaseczno,Konstancin - Jeziorna

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia
  • profesjonalne wsparcie szkoleniowe w okresie wdrożenia
  • indywidualne podejście do Twojego planu rozwoju, m.in. udział w certyfikowanych szkoleniach prowadzonych przez zewnętrznych i wewnętrznych trenerów
  • pełne wsparcie w realizacji celów sprzedażowych: zapewniamy pracę z rozpoznawalnymi w Polsce i na świecie markami, nowoczesne materiały marketingowe i programy sprzedażowe
  • system bonusowy promujący najlepsze osiągnięcia
  • pracę wśród ludzi z różnych zespołów, którzy lubią ze sobą współpracować i spędzać czas

Czym będziesz się zajmować?

  • jako nasz przedstawiciel będziesz budować i utrzymywać relacje, prowadzić negocjacje i rozmowy handlowe z naszymi partnerami detalicznymi
  • dbać o dobrą dystrybucję i wysoką sprzedaż naszych marek tytoniowych (Winston, LD i Camel)
  • będziesz wdrażać programy marketingowe w PSD zapewniając dobrą ekspozycję naszych produktów
  • samodzielnie planować realizację celów sprzedażowych

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

  • jesteś otwarty/a i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi
  • masz w sobie gen przedsiębiorcy, potrafisz i lubisz pracować z klientami
  • proaktywnie szukasz nowych rozwiązań
  • jesteś ambitny/a i lubisz osiągać stawiane przed Tobą cele
  • posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office
  • posługujesz się językiem angielskim (to dla nas dodatkowy atut)

cid:image002.png@01D4F5F9.7A1ED5D0cid:image003.png@01D4F5F9.7A1ED5D0cid:image004.png@01D4F5F9.7A1ED5D0

Po otrzymaniu aplikacji na stanowisko, którego dotyczy ogłoszenie, Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez JTI Polska sp. z o.o. zgodnie z zasadami przedstawionymi poniżej.

Jeżeli wrażasz zgodę na przetwarzanie danych rekrutacyjnych w związku z rekrutacjami prowadzonymi przez naszą Spółkę w przyszłości, prosimy o dodanie w CV następującego oświadczenia:

„Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie w celach rekrutacyjnych, zgadzam się na przetwarzanie przez tę spółkę danych osobowych zawartych w mojej aplikacji rekrutacyjnej dla celów przyszłych rekrutacji. Mam świadomość, że mogę cofnąć zgodę w każdym czasie”.

W jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe:

Podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Kategorie danych przetwarzanych:

Dane przekazane przez Ciebie w związku z aplikowaniem na stanowisko w JTI Polska sp. z o.o. lub w celu wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich  danych w procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez JTI Polska sp. z o.o. w przyszłości.

Administrator danych:

Administratorem danych jest  JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie, Stary Gostków 42,  99-220 Wartkowice

Cele przetwarzania:

  1. udział w procesie rekrutacyjnym ogłoszonym przez JTI Polska sp. z o.o., w którym aplikujesz
  2. w przypadku otrzymania Twojej zgody -  umożliwienie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez JTI Polska sp. z o.o. w przyszłości

Podstawy prawne przetwarzania:

Ad. 1. imię, nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg zatrudnienia: podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą –  art. 6 ust. 1 b) RODO; inne dane udostępnione przez kandydata: zgoda – art. 6 ust. 1 a) RODO

Ad. 2. zgoda – art. 6 ust. 1 a) RODO

RODO - Rozporządzanie PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Prawa związane z przetwarzaniem danych:

prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;

prawo do usunięcia danych;

prawo dostępu do danych;

prawo do ograniczenia przetwarzania;

prawo do sprostowania i uzupełnienia;

prawo do przeniesienia danych;

prawo do wycofania zgody na przetwarzanie, w każdym czasie;

prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych

Odbiorcy danych:

Administrator może powierzyć dane osobowe do przetwarzania podmiotom, które na jego zlecenie realizują usługi wspierające proces, w którym dane osobowe są przetwarzane, np. usługi IT, obsługa bazy danych, podmiot publikujący ogłoszenie: Grupa Pracuj Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: zobacz pytania i odpowiedzi poniżej.