Tytuł:  Brand Manager

Numer ogłoszenia:  23099
Kraj:  Poland
Miasto:  Warsaw
Kategorii:  Marketing
Forma zatrudnienia:  Pełny etat
Poziom doświadczenia:  Osoby z doświadczeniem
Opis:

JTI Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, LD i Winston dostępne na polskim rynku.

W Polsce zatrudniamy ponad 2 tys. pracowników i jesteśmy trzecim graczem w branży tytoniowej. Od początku działalności w kraju w 2007 roku jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie. Nasz sukces zależy od ludzi, tworzymy kulturę organizacyjną opartą na współpracy i odpowiedzialności. JTI Polska jest laureatem Top Employers Polska nieustannie od 10 lat, w 2019 roku zajęliśmy w tym rankingu 1 miejsce. W ostatnich latach Business Centre Club przyznało firmie tytuły Lidera Polskiego Biznesu i Ambasadora Polskiej Gospodarki w uznaniu rozwoju biznesu, zaangażowania społecznego oraz najlepszych praktyk w zarządzaniu.

Więcej informacji na stronie www.jti.com.

Szukasz wyzwań? Potrzebujesz rozwoju?

Cenisz dobry humor w pracy nawet w trudnych sytuacjach?

Chcesz mieć realny wpływ na wyniki i kierunek rozwoju firmy?

Energiczny zespół Brand Marketingu poszukuje równie energicznej, zaangażowanej, skutecznej i pełnej pasji osoby w roli

Brand Manager

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • wpływ na rozwój i wyniki firmy: odpowiedzialność za tworzenie oraz realizację długookresowej strategii marki , tak by osiągała postawione cele rynkowe
  • możliwość rozwoju na co dzień poprzez realizację ambitnych i odpowiedzialnych projektów na poziomie strategicznym i operacyjnym
  • wsparcie zespołu i przełożonego, współpracę globalną i możliwość wymiany doświadczeń w różnych językach z pracownikami z różnych kultur
  • pracę w zespole otwartym na dyskusję, gdzie będziesz miał/-a przestrzeń do wyrażania swojego zdania i realizacji najlepszych pomysłów
  • umowę o pracę i menedżerski pakiet benefitów uwzględniający dodatek samochodowy w gotówce lub samochód służbowy

Czym będziesz się zajmować?

  • zarządzaniem obecnym portfolio marki oraz opracowywaniem strategii dla nowych produktów
  • przygotowywaniem strategii komunikacji produktowej oraz cenowej
  • przygotowaniem i prowadzeniem programów z zakresu aktywacji konsumenckiej
  • analizą danych sprzedażowych, rynkowych, otoczenia prawnego, działań konkurencji i trendów konsumenckich
  • tworzeniem rekomendacji działań taktycznych i strategicznych mających na celu wzrost udziałów w rynku
  • dbaniem o spójność wizerunku marki w programach skierowanych do konsumentów i partnerów handlowych
  • bliską współpracą z zespołami marketingu strategicznego i handlowego, globalnymi zespołami zarządzającymi markami JTI, innymi rynkami, a także z agencjami marketingowymi

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

  • Twoją dewizą jest „Play to win”, nie boisz się kwestionowania rzeczywistości, poszukujesz nowych rozwiązań, generujesz innowacyjne pomysły i przejmujesz inicjatywę, by wdrożyć je w życie
  • bierzesz odpowiedzialność za swoje decyzje, potrafisz dyskutować i bronić swojego zdania
  • masz w sobie gen przedsiębiorcy i strategiczne podejście do działania, planujesz długofalowo i sprawnie realizujesz plany
  • potrafisz interpretować dane z różnych źródeł, wyciągać wnioski i przygotowywać na tej podstawie rekomendacje działań
  • potrafisz budować partnerskie relacje ze współpracownikami i agencjami kreatywnymi
  • znasz trendy konsumenckie i praktyki marketingowe w sektorze FMCG
  • posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w dziale Marketingu lub Trade Marketingu
  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację biznesową i sprawnie posługujesz się pakietem MS Office

Po otrzymaniu aplikacji na stanowisko, którego dotyczy ogłoszenie, Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez JTI Polska sp. z o.o. zgodnie z zasadami przedstawionymi poniżej.

Jeżeli wrażasz zgodę na przetwarzanie danych rekrutacyjnych w związku z rekrutacjami prowadzonymi przez naszą Spółkę w przyszłości, prosimy o dodanie w CV następującego oświadczenia:

„Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie w celach rekrutacyjnych, zgadzam się na przetwarzanie przez tę spółkę danych osobowych zawartych w mojej aplikacji rekrutacyjnej dla celów przyszłych rekrutacji. Mam świadomość, że mogę cofnąć zgodę w każdym czasie”.

W jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe:

Podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Kategorie danych przetwarzanych:

Dane przekazane przez Ciebie w związku z aplikowaniem na stanowisko w JTI Polska sp. z o.o. lub w celu wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych w procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez JTI Polska sp. z o.o. w przyszłości.

Administrator danych:

Administratorem danych jest  JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie, Stary Gostków 42,  99-220 Wartkowice

Cele przetwarzania:

  1. udział w procesie rekrutacyjnym ogłoszonym przez JTI Polska sp. z o.o., w którym aplikujesz
  2. w przypadku otrzymania Twojej zgody -  umożliwienie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez JTI Polska sp. z o.o. w przyszłości

Podstawy prawne przetwarzania:

Ad. 1. imię, nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg zatrudnienia: podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą –  art. 6 ust. 1 b) RODO; inne dane udostępnione przez kandydata: zgoda – art. 6 ust. 1 a) RODO

Ad. 2. zgoda – art. 6 ust. 1 a) RODO

RODO - Rozporządzanie PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Prawa związane z przetwarzaniem danych:

prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;

prawo do usunięcia danych;

prawo dostępu do danych;

prawo do ograniczenia przetwarzania;

prawo do sprostowania i uzupełnienia;

prawo do przeniesienia danych;

prawo do wycofania zgody na przetwarzanie, w każdym czasie;

prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych

Odbiorcy danych:

Administrator może powierzyć dane osobowe do przetwarzania podmiotom, które na jego zlecenie realizują usługi wspierające proces, w którym dane osobowe są przetwarzane, np. usługi IT, obsługa bazy danych, podmiot publikujący ogłoszenie.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: zobacz pytania i odpowiedzi poniżej.