Ładowanie...

Tytuł:  Projektant układów mechanicznych (Layout Designer)

Numer ogłoszenia:  39323
Kraj:  Poland
Miasto:  Stary Gostkow
Kategorii:  Inżynieria
Forma zatrudnienia:  Pełny etat
Poziom doświadczenia:  Osoby z doświadczeniem
Opis:

JTI Polska jest częścią grupy Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, Winston, LD i Logic. W Polsce zatrudniamy ponad 2 300 pracowników i od początku działalności w kraju, jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie, a wolumen produkcyjny zwiększył się ponad dziesięciokrotnie.

Jednak JTI to więcej niż biznes. JTI to ludzie, ich talenty i potencjał. Wierzymy, że kiedy nasi pracownicy mogą być sobą, podróżować, uczyć się i rozwijać, nasz biznes również będzie się rozwijać. Należymy do grona Top Employers Polska nieustannie od 11 lat, a w 2020 roku po raz drugi z rzędu zajęliśmy w tym rankingu 1. miejsce.

Więc jeśli chcesz być częścią firmy, która daje Ci nieograniczone możliwości… po prostu dołącz do nas. #JoinTheIdea

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa
Transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Ozorków, Zduńska Wola, Sieradz, Kutno, Turek)

Czym będziesz się zajmować w JTI?

Opracowaniem nowych projektów oraz ewidencjonowanie zmian w konstrukcjach maszyn

Przygotowywaniem dokumentacji projektowej programach AutoCad i SOLID WORKS

Projektowaniem/konstruowaniem nowych layot’ów

Aktualizacją dokumentacji i dbaniem o zgodność danych w archiwum

Współpracowywaniem z podwykonawcami oraz byciem rzetelnym źródłem informacji dot. schematów rozmieszczeniowych maszyn

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

Znajomość programu CAD  i Solid Works
Doświadczenie w zawodzie Konstruktora maszyn
Doświadczenie w tworzeniu rysunków technicznych i dokumentacji

Potrafisz obsługiwać komputer i programy MS Office na poziomie zaawansowanym
Znasz program SAP - ta umiejętność będzie dodatkowym atutem
Znajomość języka Angielskiego w stopniu komunikatywnym
Wykształcenie średnie/techniczne, zainteresowanie tematyką mechaniki i budowy maszyn (nie wymagamy studiów wyższych!)