Tytuł:  Specjalista ds. Rekrutacji

Numer ogłoszenia:  23325
Kraj:  Poland
Miasto:  Stary Gostków
Kategorii:  Dział Personalny
Forma zatrudnienia:  Pełny etat
Poziom doświadczenia:  Osoby z doświadczeniem
Opis:

JTI Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, LD i Winston dostępne na polskim rynku.

W Polsce zatrudniamy ponad 2 tys. pracowników i jesteśmy trzecim graczem w branży tytoniowej. Od początku działalności w kraju w 2007 roku jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie. Nasz sukces zależy od ludzi, tworzymy kulturę organizacyjną opartą na współpracy i odpowiedzialności. JTI Polska jest laureatem Top Employers Polska nieustannie od 10 lat, w 2019 roku zajęliśmy w tym rankingu 1 miejsce. W ostatnich latach Business Centre Club przyznało firmie tytuły Lidera Polskiego Biznesu i Ambasadora Polskiej Gospodarki w uznaniu rozwoju biznesu, zaangażowania społecznego oraz najlepszych praktyk w zarządzaniu.

Jesteśmy członkiem japońskiej grupy producentów tytoniu. Więcej informacji na stronie www.jti.com.

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

Możliwość rozwoju zawodowego (liczne szkolenia)

Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa, plan emerytalny

Transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Ozorków, Biała k. Strykowa)

Pakiet produktów firmowych do wyboru

Czym będziesz się zajmować?

Kompleksową realizacją projektów rekrutacyjnych zgodnie z planem zatrudnienia

Administrowaniem i zarządzaniem bazą danych kandydatów

Codzienną współpracą z Managerami

Współpracą z agencjami rekrutacyjnymi

Wdrażaniem i ulepszaniem narzędzi rekrutacyjnych

Raportowaniem statusu rekrutacji

Prowadzeniem exit interviews

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

Minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku

Wykształcenie wyższe (mile widziane ZZL, psychologia, socjologia)

Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Zdolności interpersonalne

Dobrą znajomość pakietu MS Office