Title:  Specjalista P&C Agile Partner

Job ID:  96399
Country:  Poland
City:  Stary Gostków
Professional area:  Human Resources
Contract type:  Temporary
Professional level:  Experienced
Location:

Stary Gostków, PL, 00000

Specjalista P&C Agile Partner

(Obszar: Kadr i Płac)

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (zastępstwo)
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa
  • Transport na wyznaczonych trasach (Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Niemysłów, Ozorków, Łęczyca, Sieradz, Zduńska Wola, Turek, Uniejów, Kutno)

  • Współpracą z partnerami biznesowymi P&C oraz Zespołem Agile P&C w zakresie administracji kadrowej oraz procesów i projektów związanych z płacami.
  • Komunikacją z zewnętrznymi instytucjami, takimi jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych, organy skarbowe, inspektorat pracy oraz Główny Urząd Statystyczny.
  • Dbałość o poprawność danych oraz terminowe przeprowadzanie kontroli wewnętrznej.
  • Monitorowaniem zmian i interpretacji kodeksu pracy, przepisów o ubezpieczeniach społecznych oraz podatku dochodowym od osób fizycznych, a także wspieraniem ich wdrażania w firmie.

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane – Finanse, HR, Psychologia, Socjologia)
  • 2+ lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomość prawa pracy, krajowego systemu ubezpieczeń, świadczeń socjalnych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Bardzo dobrą znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobrą znajomość MS Excel oraz programów HR i płacowych (Enova365, SAP, „Płatnik”)
  • Chęć nauki i rozwoju

Bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie rekrutacją. Postaramy się powrócić do Ciebie z informacją zwrotną o losach Twojej kandydatury zaraz po zakończeniu emisji ogłoszenia na stanowisko.

Job Segment: ERP, Network, SAP, Technology