Tytuł:  Operator Centrum Odpadów

Numer ogłoszenia:  21061
Kraj:  Poland
Miasto:  Stary Gostków
Kategorii:  Inżynieria
Forma zatrudnienia:  Umowa na czas określony
Poziom doświadczenia:  Osoby z doświadczeniem
Opis:

JTI Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, LD i Winston dostępne na polskim rynku.

W Polsce zatrudniamy ponad 2 tys. pracowników i jesteśmy trzecim graczem w branży tytoniowej. Od początku działalności w kraju w 2007 roku jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie. Nasz sukces zależy od ludzi, tworzymy kulturę organizacyjną opartą na współpracy i odpowiedzialności. JTI Polska jest laureatem Top Employers Polska nieustannie od 10 lat, w 2019 roku zajęliśmy w tym rankingu 1 miejsce. W ostatnich latach Business Centre Club przyznało firmie tytuły Lidera Polskiego Biznesu i Ambasadora Polskiej Gospodarki w uznaniu rozwoju biznesu, zaangażowania społecznego oraz najlepszych praktyk w zarządzaniu.

Jesteśmy członkiem japońskiej grupy producentów tytoniu. Więcej informacji na stronie www.jti.com.

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

Możliwość rozwoju zawodowego

Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa

Transport na wyznaczonych trasach (Łódź, Zgierz, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Niemysłów, Łęczyca, Kutno, Koło, Sieradz, Zduńska Wola, Turek, Ozorków, Uniejów, Kozanki Podleśne, Świnice Warckie, Grabów)

Czym będziesz się zajmować?

Odebraniem i transportem odpadów powstałych w trakcie procesów produkcji w fabryce
Odpowiednim sortowaniem odpadów zgodnie z ich przeznaczeniem a następnie zdaniem ich wskazanym podmiotom odbierającym odpady
Odbiorem szkartu papierosowego spod linii produkcyjnej
Odbiorem odpadów z przyrządzalni, magazynów, kantyn
Ewidencją generowanych w procesie produkcyjnym odpadów do określonych systemów informatycznych (SAP, GSCA) oraz do pliku odpadowego (Excel)
Zamawianiem drogą telefoniczną i mailową odbiorów odpadów we wskazanych podmiotach odbierających odpady
Załadunkiem odpadów wywożonych do utylizacji
Wszelkimi pracami związanymi z operowaniem maszyny do odzysku tytoniu
Dbaniem o porządek i czystość na powierzonych obszarach

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

Wykształcenie podstawowe
Uprawnienia UDT do kierowania wózkami jezdniowymi, widłowymi kategorii II WJO
Roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość języka angielskiego umożliwiającą podstawową możliwość porozumiewania się werbalnie lub pisemnie, co będzie mile widziane
Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
Znajomość obsługi komputera (podstawy MS Office)