Title:  Maintenance Lead / Inżynier Utrzymania Ruchu

Job ID:  92751
Country:  Poland
City:  Stary Gostków
Professional area:  Production
Contract type:  Permanent
Professional level:  Experienced
Location:

Stary Gostków, LD, PL, 99-220

JTI Polska jest częścią grupy Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 46 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, Winston, LD Logic. W Polsce zatrudniamy ponad 2 300 pracowników i od początku działalności w kraju, jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie, a wolumen produkcyjny zwiększył się ponad dziesięciokrotnie.

Jednak JTI to więcej niż biznes. JTI to ludzie, ich talenty i potencjał. Wierzymy, że kiedy nasi pracownicy mogą być sobą, mogą podróżować, uczyć się i rozwijać, nasza firma również będzie się rozwijać. Nieustannie od 2010 roku należymy do grona Top Employer Polska. Co roku jesteśmy wyróżniani i zajmujemy najwyższe pozycje w rankingu, a w latach 2017, 2019 i 2020 zajęliśmy 1. miejsce.

W 2023 roku otrzymaliśmy także cenne wyróżnienie Friendly Workplace, które dodatkowo potwierdza nasze wysokie standardy w zakresie tworzenia przyjaznego środowiska pracy i dbałości o work-life balance naszych pracowników.

Brzmi ciekawie? Dołącz do nas i napisz swój kawałek historii w JTI!

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Maintenance Lead / Inżynier Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Stary Gostków

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa

  • Transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Niemysłów, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Ozorków, Sieradz, Zduńska Wola, Kutno, Koło, Turek)

  • Prowadzeniem projektów usprawniających pracę maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Analizą i eliminowaniem strat związanych z awarią i z konserwacją maszyn

  • Wdrażaniem nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie wydajności maszyn, poprawę jakości, redukcję postojów technicznych oraz redukcję kosztów utrzymania ruchu maszyn

  • Opracowywaniem krótkoterminowych planów działania (24h) i ustalaniem priorytetów

  • Wdrażaniem zasad i standardów TPM

  • Prowadzeniem specjalistycznych szkoleń technicznych dla zespołu

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (mechanika, automatyka, elektronika)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel) oraz znajomość systemu SAP

  • Umiejętność czytannia rysununku technicznegi

  • Umiejętność analizy przyczyn źródłowych awarii

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Znasz zasady i standardy TPM

Jakie są kolejne kroki w procesie rekrutacji:

Bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie rekrutacją. Postaramy się powrócić do Ciebie z informacją zwrotną o losach Twojej kandydatury zaraz po zakończeniu emisji ogłoszenia na stanowisko.

Jesteś zainteresowany pracą w JTI? Chcesz wiedzieć więcej? Porozmawiaj z naszym JOIN-BOT i poznaj nas lepiej!

Jeżeli zdecydujesz się na udział w tej rekrutacji, administratorem Twoich danych będzie JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział. Szczegółową informację na temat przetwarzania Twoich danych i Twoich praw znajdziesz tutaj

Job Segment: Network, Maintenance, SAP, ERP, Technology, Manufacturing