Tytuł:  Inżynier Energetyki Budowlanej

Numer ogłoszenia:  22829
Kraj:  Poland
Miasto:  Stary Gostków
Kategorii:  Inżynieria
Forma zatrudnienia:  Umowa na czas określony
Poziom doświadczenia:  Osoby z doświadczeniem
Opis:

JTI Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, LD i Winston dostępne na polskim rynku.

W Polsce zatrudniamy ponad 2 tys. pracowników i jesteśmy trzecim graczem w branży tytoniowej. Od początku działalności w kraju w 2007 roku jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie. Nasz sukces zależy od ludzi, tworzymy kulturę organizacyjną opartą na współpracy i odpowiedzialności. JTI Polska jest laureatem Top Employers Polska nieustannie od 10 lat, w 2019 roku zajęliśmy w tym rankingu 1 miejsce. W ostatnich latach Business Centre Club przyznało firmie tytuły Lidera Polskiego Biznesu i Ambasadora Polskiej Gospodarki w uznaniu rozwoju biznesu, zaangażowania społecznego oraz najlepszych praktyk w zarządzaniu.

Jesteśmy członkiem japońskiej grupy producentów tytoniu. Więcej informacji na stronie www.jti.com.

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
Możliwość rozwoju zawodowego
Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa
Transport na wyznaczonych trasach (Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Niemysłów, Ozorków, Łęczyca, Sieradz, Zduńska Wola, Uniejów, Kutno)

Czym będziesz się zajmować?

Nadzorem nad działaniem elektrycznych urządzeń sieciowych we wszystkich budynkach w zakładzie
Kontrolą planu konserwacji i budżetu dla wszystkich urządzeń i instalacji elektrycznych
Zakupem części zamiennych potrzebnych do wykonania konserwacji i naprawy urządzeń i instalacji
Obsługą i weryfikacją dokumentacji wewnętrznej

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

Wykształcenie wyższe Inżynieryjne (Elektryka, Zarządzanie Energią)
Kwalifikacje SEP D1; D2; D3

Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Wiedzę na temat instalacji, obsługi i konserwacji urządzeń elektrycznych

Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację

Znajomość środowiska MS Windows i MS Office