Title:  Analityk Finansowy - Program Menadżerski

Job ID:  21592
Country:  Poland
City:  Stary Gostków
Professional area:  Accounting & Finance
Contract type:  Fixed Term
Professional level:  Experienced

JTI Polska jest częścią Japan Tobacco International, czołowego międzynarodowego koncernu tytoniowego działającego w 120 krajach. Marki w ofercie JTI Polska to Camel, LD oraz Winston.

Na całym świecie JTI zatrudnia ponad 40 tys. osób, a polski zespół liczy obecnie ponad 1500 pracowników. W 2018 r. JTI Polska zajęła 2. miejsce w renomowanym rankingu Top Employers i jest najwyżej notowanym pracodawcą w branży FMCG wśród laureatów. W 2017 roku Business Centre Club wyróżnił naszą Firmę nagrodą Lidera Polskiego Biznesu za wyjątkowe podejście do zarządzania, nadzwyczajną troskę o pracowników oraz działania CSR.

Jesteśmy członkiem japońskiej grupy producentów tytoniu. Więcej informacji na stronie www.jti.com.

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
Możliwość rozwoju zawodowego
Możliwość zdobycia doświadczenia w młodym, międzynarodowym zespole
Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa
Transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Biała k. Strykowa, Ozorków)

Czym będziesz się zajmować?

Raportowanie finansowe na potrzeby wewnętrzne fabryki i grupy
Kalkulacja i przygotowanie raportów dotyczących kosztów produkcyjnych
Analiza wyników finansowych fabryki
Planowanie finansowe krótko- i długo- terminowe
Współpraca ze wszystkimi działami fabryki oraz innymi lokacjami na całym świecie

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, matematyka, ekonometria)
Kilka lat doświadczenia w dziale finansów (najlepiej firmie produkcyjnej)
Znajomość MS Windows i MS Office - Excel na poziomie zaawansowanym
Doświadczenie w pracy z systemem ERP (SAP mile widziany)
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w formie pisemnej i ustnej
Dokładność i orientacja na cel
Gotowość do relokacji

Job Segment: ERP, SAP, Technology