Join Maria's idea

Що я роблю. Чому мені це подобається.

«Перш за все я відповідаю за відбір і оцінку тютюну для шведського традиційного тютюнового продукту – снусу. На смак і властивості тютюнового листу впливає декілька факторів. Я гарантую, що ми обираємо тютюн найкращої якості з правильними смаковими характеристиками. А як в учасника невеликої команди з досліджень і розробки нової продукції в Швеції, у мене є привілей – я можу долучатися до повного циклу розвитку продукту.

Я в JTI з 2002 року (тоді це ще була компанія Gallaher). Безліч викликів і творчі завдання допомагають мені постійно розвиватися. Я знаю, що в мене попереду ще довге майбутнє в JTI.»

Марія, Менеджер з питань розробки та сенсорної оцінки тютюнових сумішей, Швеція

Що ми робимо

Створюємо найкраще майбутнє для нашого бізнесу, спираючись на наукову й дослідницьку роботу…

Наша команда з питань наукових розробок і регуляторних питань (Scientific & Regulatory Affairs, SRA) підтримує зростання та стійкість нашого бізнесу, впроваджуючи наукові підходи та знання, які регулюють необхідність удосконалення нашої продукції в всьому світі. SRA першочергово відповідає за моніторинг і звітність щодо змін у регуляторних актах, які можуть вплинути на нашу продукцію.

Наш відділ з досліджень і розробки нової продукції працює задля забезпечення довгострокового успіху нашого бізнесу. Ми прагнемо, щоб усі наші продукти мали найкращу якість, відповідали всім вимогам, були інноваційними та мали оптимальну вартість – як нині, так і в майбутньому.

Відвідайте сайт JT Science

Чи це для вас?

Ви застосовуватимете аналітичне та стратегічне мислення для досліджень. Вас надихатиме та заряджатиме можливість вийти на новий рівень у світовій індустрії.

Ви будете серед тих, хто візьметься за наші унікальні завдання з творчим, але прагматичним підходом, зі знанням того, що саме ви наближаєте компанію до довготермінового успіху.

Дивитися вакансії у цій категорії