Scientific Regulatory Affairs and Research & Development TR

Japonya’dan Cenevre’ye yaşam değiştiren bir yolculuk

“JTI, renkli bir ev gibidir; birbiri ile uyumlu çok çeşitli formlardan yapılmıştır. ”

JTI’da, çok çeşitli kültürel alt yapıları olan insanlarla tanışma fırsatı yakalayacaksınız. Kapsayıcı kültürümüz, çeşitlilik gösteren global ekiplerimizde herkesin samimiyetle karşılandığı anlamına gelmektedir.

Yuya, kariyerine 2010’da JT Group ile başladıktan sonra JTI’ya transfer oldu ve 2016’da Cenevre’ye taşındı. Yeni bir sayfa açan büyük bir değişiklik! Dilden, kültüre ve çalışma şekillerine kadar her şey değişti. Pozitif etki yaratan ve taşınmayı kolaylaştıran, kısa sürede Yuya’nın arkadaş çevresi haline gelen iş arkadaşlarından aldığı destek ve yardımdı. Bunun sayesinde ve ekibin kültürü sayesinde, daha fazla gelişme gösterdi. JTI’da liderlik anlayışımızın odak noktası, kariyerleri boyunca ilerlemeleri ve başarılı olmaları için her çalışana güç vermek ve güvenmektir. Göreve ilişkin bir değişiklik olsun, o anki görev bünyesinde daha fazla beceri geliştirmek veya Yuya gibi konum değiştirmek olsun, JTI’da herkes gelişebilir.

İnovasyon ve Sürdürülebilirlik
İnovasyon Müdürü olarak Yuya, yeni ürünlerin gelişimini denetler ve gelecek değişimleri benimsemek için gereken çözümleri tasarlayan ve düzenleyen ekibin bir parçasıdır. “Gelecek için ne yapabileceğimizi öğrenme ve düşünme süreci, benim için işin en heyecanlı tarafı,” diyor. 

JTI’da ileriye dönük bir bakış açısı ile, her zaman ilerleme için çaba gösteririz ve aynı zamanda daha sürdürülebilir bir gelecek taahhüdü veririz. Şu ana kadar, CO2 emisyonumuzu %27, atıkları %15 ve su kullanımını %16 oranında azalttık. Enerji tüketimimizi %5 oranında kestik ve kullandığımız enerjinin %30’u yenilenebilir kaynaklardan gelmektedir. Ve burada durmayacağız. Aşama aşama, sürdürülebilirliği yaptığımız her şeye dahil etmekteyiz.

Yuya
Innovation Manager, HQ 

Bu kategorideki işleri izle