Join Maria's idea

Ne yaptığım. Yaptığım işi neden sevdiğim.

“Ana görevim, geleneksel İsviçre ürünümüz snus için tütünleri değerlendirmek ve seçmek. Bir tütün yaprağının tadını ve özelliklerini etkileyen bir çok faktör vardır; ben en kaliteli ve doğru özelliklere sahip tütünü seçmemizi sağlıyorum. Bunun yanı sıra, İsveç’teki küçük bir Ar-Ge takımının bir parçası olarak, ürün geliştirme sürecine dâhil olma şansına da sahibim.

“2002 yılından beri JTI’da (o zamanki adıyla Gallaher) çalışıyorum. Kişisel olarak gelişip beni hem zorlayan hem de yaratıcı olabildiğim bir görevde çalışabildiğim için, JTI’da hâlâ uzun bir geleceğim olduğunu görebiliyorum.”

Maria, Harman & Duyu Müdürü, İsveç

Hakkımızda

Sınırları zorlayan bilim ve araştırmadan faydalanarak şirketimiz için mümkün en iyi geleceği yaratmak…

Bilimsel & Düzenleyici İşler (SRA) ekibimiz, ürün geliştirme ve dünya genelindeki düzenlemeler konusunda bilimsel bilgi birikimini ve rehberliğini sunarak işimizin büyümesini ve sürdürülebilirliğini destekliyor. Düzenleme alanında ürünlerimizi etkileyen gelişmeleri izleme ve raporlamada ön safhada yer alıyor.

Araştırma & Geliştirme fonksiyonumuz ayrıca şirketimizin uzun vadeli başarısını garanti altına almanın anahtarı. Bu fonksiyon, tüm ürünlerimizin – hem bugün hem gelecekte – mümkün olan en iyi kaliteyle, yenilikçi, düzenlemelere tamamen uygun ve en uygun maliyetle üretilmesini sağlıyor.

JT Bilim Sitesini Ziyaret Edin

Bu iş sizin için uygun mu?

Bulgularınızın ve araştırmalarınızın hayata geçirilebileceği çeşitli uygulamalar bulabilecek yetkin bir bilimsel bir zihne sahip olmak. Global endüstride çığır açma fikrinin size ilham verip hareket geçirmesi.

Uzun vadeli başarımız için çok önemli bir role sahip olduğunuzun farkında olarak, karşılaştığımız zorlukları yaratıcı ama pragmatik bir yaklaşımla kucaklamak. 

Bu kategorideki işleri izle

Kategoriyi RSS Besleme Olarak Kaydet