Zmieniając życe podróż z Japonii do Genewy

„JTI jest jak dom pełen kolorów — wykonany jest z różnych elementów, które idealnie do siebie pasują”. 

Pracując w JTI, będziesz mieć możliwość nawiązywania kontaktów z osobami z różnych kultur. Nasza inkluzywna kultura sprawia, że każdy jest mile widziany w naszym międzynarodowym, pełnym różnorodności zespole.

Yuya rozpoczął swoją karierę w Grupie JT w Japonii w 2010 roku, następnie przeszedł do JTI, a w 2016 roku przeniósł się do Genewy. To był ruch, który całkowicie odmieniła jego życie! Wszystko uległo zmianie, począwszy od języka po kulturę i sposób pracy. To, co miało znaczenie i pomogło mu w tej zmianie, to wsparcie i pomoc, które otrzymał od kolegów, którzy zresztą szybko stali się jego przyjaciółmi. Otrzymane wsparcie, a także kultura zespołu przyczyniły się do szybszego wzrostu Yuyi. Nasze podejście do zarządzania opiera się na zaufaniu i umacnianiu pozycji naszych pracowników, aby umożliwić im rozwój i osiągnięcie sukcesu w karierze zawodowej. W JTI może rozwijać się każdy, czy to poprzez zmianę działu, czy też rozwój kompetencji na obecnym stanowisku lub zmianę miejsca wykonywania pracy, tak jak zrobił to Yuya. 

Innowacyjność i zrównoważony rozwój
Jako Innovation Manager w JTI, Yuya nadzoruje proces rozwoju nowych produktów. Jest częścią zespołu, który opracowuje i konstruuje rozwiązania ułatwiające przystosowanie się do przyszłych zmian. „Proces uczenia się i zastanawiania się nad tym, co możemy zrobić z myślą o przyszłości, jest dla mnie najbardziej ekscytującą częścią pracy”, mówi Yuya. 

Dzięki naszemu patrzeniu w przód nieustannie dążymy do postępu, starając się jednocześnie budować bardziej zrównoważoną przyszłość.  Do tej pory udało nam się zmniejszyć emisję CO2 o 27%, ilość odpadów o 15% i zużycie wody o 16%.  Ponadto, ograniczyliśmy zużycie energii o 5%, a aż 30% z niej pochodzi ze źródeł odnawialnych. Nie ustajemy jednak w dalszych wysiłkach. Konsekwentnie i krok po kroku wdrażamy zasady zrównoważonego rozwoju we wszystkich naszych obszarach działalności.

Yuya
Innovation Manager, HQ 

Przeglądaj oferty pracy z tej kategorii

Szukaj wyników dla "". Strona 1 z 1, wyniki od 1 do 5 z 5
Tytuł Kategorii Kraj Miasto Lokalizacja
Wyczyść filtr
Staż w Dziale Manufacturing Excellence
Staż w Dziale Manufacturing Excellence Jakość Poland Stary Gostków
Jakość Poland Stary Gostków Stary Gostków, LD, PL, 99-220
Operator Maszyn
Operator Maszyn Produkcja Poland Stary Gostków
Produkcja Poland Stary Gostków Stary Gostków, LD, PL, 99-220
Staż w Dziale Zaopatrzenia Materiałowego
Staż w Dziale Zaopatrzenia Materiałowego Obsługa Produkcji Poland Stary Gostków
Obsługa Produkcji Poland Stary Gostków Stary Gostków, LD, PL, 99-220
Staż w Dziale Przygotowania Produkcji
Staż w Dziale Przygotowania Produkcji Produkcja Poland Stary Gostków
Produkcja Poland Stary Gostków Stary Gostków, LD, PL, 99-220
Staż w Dziale Jakości
Staż w Dziale Jakości Jakość Poland Stary Gostków
Jakość Poland Stary Gostków Stary Gostków, LD, PL, 99-220