Join Stefan's idea

Що я роблю. Чому мені це подобається.

«Я міг би стати професійним футболістом, але в той час у моїй країні не виділяли кошти на розвиток спорту. Тому я пішов до університету й вивчав туристичний менеджмент і маркетинг. Потім розпочалася моя кар’єра в JTI. Тут я можу бути командним гравцем, яким і хочу бути: це одна з причин, чому я люблю свою роботу.

Кожного дня на мене чекають нові виклики. Іноді буває нелегко, але це дуже мотивує, тому що моя робота завжди залишається цікавою. Крім того у мене є безліч шляхів для розвитку своєї кар'єри. Час від часу я отримую пропозиції працювати в інших компаніях, але постійно їх відхиляю. Я не думаю, що будь-яка інша компанія могла б зрівнятися з JTI своєю атмосферою чи цікавими щоденними викликами.»

Стефан, Територіальний менеджер підтримки збуту, Болгарія

Що ми робимо

Продаємо та забезпечуємо маркетинг продукції в умовах, коли 70% комунікації проходить поза медіа-каналами…

Ми працюємо в середовищі, регулювання якого динамічно змінюється. Саме тому інновації в сферах маркетингу та збуту на першому місці. Наша маркетингова діяльність формується під впливом найперспективніших досліджень і розвитку брендів, а наша команда збуту – обличчя компанії. Керуючись глобальними амбіціями та практиками кожного з ринків, команда відділу збуту є важливим ланцюжком між нашою операційною діяльністю та нашими споживачами.

Чи це для вас?

Ви здобудете чудові навички комунікації та побудови взаємовідносин – це  дозволить вам відкрити нові, нестандартні напрями розвитку. Ми високо цінуємо інноваційні стратегії, які дозволять нам розвивати наші бренди в найбільш відповідальний і ефективний спосіб.
 
Незалежно від того, змінюєте ви упаковку продукту чи будуєте відносини з торговельними партнерами, до ваших ідей завжди дослухатимуться.

Дивитися вакансії у цій категорії