Marketing and Sales TR

JTI’da oldukça dinamik ve her zaman değişen bir yolculuk

“JTI, bir rock grubu gibidir; güçlü bir temeli vardır ama yeni şeyler denemekten asla vazgeçmez.”

Gerçekten de değerler ve bakış açıları değişiyor. Dünya, sürekli bir hareketin içinde ve JTI’da, biz de dünya ile hareket ediyoruz, değişimi benimsiyoruz ve ilerlemeden yanayız.

Isabella ile tanışın; JTI’da 15 senelik kariyeri boyunca 8 kez dünyanın farklı yerlerine taşındı. JTI’da bu bizim için görülmemiş bir şey değil, çünkü biz uluslararası deneyimi teşvik ederiz, çalışanlarımız gelişirken aileleriyle birlikte yeni maceralarında ve yeni fırsatlar keşfetmelerine destek oluruz. Isabella, Brezilya’da stajyer olarak başladıktan sonra, farklı birçok ülkede pazarlamadan satışa kadar birçok görevde deneyim kazandı. Bugün, Genel Merkez’de önemli bir bölgesel pazarlama yöneticisi. Isabella’ya göre, her şey merak meselesi ve onu bu dinamik, sürekli değişen ve heyecan verici yolculuğa sürükleyen de bu. “Yani, merakınız olmalı”

Kariyer Yolculuğu
Kariyerinizde biraz heyecana ihtiyacınız varsa, sizin için ideal yer burası! 2022’de çalışanlarımızın %13’ü yeni bir göreve başladı. “JTI’da kariyeriniz gerçekten sizin ellerinizdedir; hedefiniz ne olursa olsun, şirket sizi destekleyecektir.”

Isabella
Marketing Director, Western Europe, HQ

Bu kategorideki işleri izle