Join Stefan's idea

Ne yaptığım. Yaptığım işi neden sevdiğim.

“Profesyonel futbol oyuncusu olabilirdim ama o zaman ülkemde sporu destekleyecek para yoktu. Bu yüzden üniversiteye gidip Turizm İşletmeciliği ve Pazarlama okudum. Burada istediğim gibi bir takım oyuncusu olabiliyorum; işimin en sevdiğim yönlerinden biri de bu.

Her gün farklı bir zorlukla karşılaşıyoruz. Bazen zor olabiliyor ama işimi sürekli ilgi çekici kıldığı için bunu çok motive edici buluyorum. Bu aynı zamanda kariyerimin pek çok şekilde gelişebileceğini de gösteriyor. Başka şirketlerden teklifler alıyorum, ama her zaman reddediyorum: Hiçbirinin JTI’daki ortama veya zorlu günlük işlere sahip olduğunu düşünmüyorum.”

Stefan, Bölge Satış Müdürü, Bulgaristan

Hakkımızda

İletişimimizin %70’ini medya dışı kanallar oluştururken bir ürünü satmak ve pazarlamak…

Sürekli değişen düzenlemeler nedeniyle, hem Satış hem de Pazarlama yeniliklerimiz ön planda yer alıyor. Pazarlama faaliyetimiz gelecek odaklı araştırma ve marka geliştirmeyle şekillenirken, Satış ekiplerimiz şirketimizin yüzü oluyor. Ortak global hedef ve münferit yerel uzmanlıkla, faaliyetlerimiz ve müşterilerimiz arasındaki kritik bağı oluşturuyorlar. 

Bu iş sizin için uygun mu?

Yaratıcı ve yeni istikametlerde kullanabileceğiniz mükemmel iletişim ve ilişki becerilerine sahip olmak. Markalarımızı en sorumlu ve etkili şekillerde geliştirmemize olanak sağlayacak yenilikçi stratejilere yüksek değer veriyoruz.

İster markaların paketlerinde yapılacak değişikliklerden, ister ticari ortaklarla iş bitirici ilişkiler kurmaktan sorumlu olun, fikirlerinizi her zaman dinleyeceğiz.

Bu kategorideki işleri izle