Join Laurentiu's idea

Що я роблю. Чому мені це подобається.

«Я дуже радий, що я вирішив працювати інженером автоматизації в JTI. Бо я на практиці роблю все те, чому навчався в університеті, і це насправді те, до чого я прагнув, – це робота моєї мрії.  Окрім процесів автоматизації, я можу керувати й іншими проектами, але моє основне завдання – робити так, щоб усе працювало якнайкраще. Це те, що мені подобається робити найбільше.»

Лаурентіу, Менеджер проектів з автоматизації, Румунія

Що ми робимо

Забезпечуємо, щоб наші безкомпромісні вимоги до якості повністю дотримувалися протягом усього виробничого циклу…

Тютюн є найбільш розповсюдженою нехарчовою сільськогосподарською культурою в світі. Щоб отримати тютюнову сировину з найкращими фізичними та смаковими характеристиками, яких потребують наші бренди, потрібна майстерність.

У нас є 25 фабрик по всьому світу. Вони оснащені високошвидкісними виробничими лініями, які працюють 24 години на добу, щоб задовольнити попит на нашу продукцію. Тому важливо уникати будь-яких збоїв, незважаючи на складність процесів, та забезпечувати ефективність діяльності.

Чи це для вас?

Ви станете професіоналом, який залишатиметься спокійним і гнучким, незважаючи на будь-які зміни. Ваша увага до деталей і здатність підвищувати ефективність своєї роботи дозволить підтримувати наші флагманські бренди, виділяючи їх з-поміж інших. Незалежно від місця в нашому виробничому ланцюжку, ви отримуватимете задоволення від  внеску, який робите для нашого бізнесу та громад, у яких ми працюємо.

Дивитися вакансії у цій категорії