Join Laurentiu's idea

Ne yaptığım. Yaptığım işi neden sevdiğim.

“JTI’da Otomasyon Mühendisi olarak çalışmaya karar verdiğime gerçekten çok memnunum, çünkü burada üniversitede öğrendiklerimi uygulayabiliyorum ki ben de tamamen buna hazırlıklıydım – bu benim hayalini kurduğum iş. Otomasyonun yanı sıra farklı diğer projeleri de yönetebiliyorum, ancak ana sorumluluğum her şeyin çalışmasını ve dahası daha iyi çalışmasını sağlamak. İşimin en sevdiğim yönü de bu."

Laurentiu, Otomasyon & Teknik Projeler, Romanya

Hakkımızda

Taviz vermediğimiz kalite taahhüdümüzün titiz operasyonel fonksiyonlarla eşleşmesini sağlamak…

Tütün dünyada en çok yetiştirilen gıda dışı mahsuldür, ancak markalarımızın talep ettiği en uygun tatta ve yüksek kalitede tütünü istikrarlı şekilde tedarik etmek özel beceri gerektirir.

Dünya çapında üretim yapan 25 fabrikamız var; bu talep ve dağıtımı sekteye uğramadan karşılaması gereken ve oldukça etkili karmaşık ağlarla bağlı 24 saat işleyen hızlı bir operasyon.

Bu iş sizin için uygun mu?

Sürekli değişen talepler karşısında sakin kalabilen, atik ve uyumcu bir düşünce yapısına sahip olmak. Öncü markalarımızla alt alternatifleri arasındaki farkı yaratan, detaylara gösterdiğiniz özen ve verim artırma yeteneğinizdir. Üretimden Tedarik Zincirine hangi bölümde çalışırsanız çalışın, şirketimizde ve çevrenizdeki topluluklarda yarattığınız somut farklılıktan memnuniyet duyacaksınız.

Bu kategorideki işleri izle