Join Edgar's idea

Що я роблю. Чому мені це подобається.

«Як когось може надихати право? Правознавство нудне, хіба ні? Звісно ж ні. У JTI ми бачимо, як право насправді працює в реальному житті, і це неймовірно. Тут стільки всього відбувається – регулювання, дистрибуція, маркетинг, робота з органами влади – так багато корисного досвіду.

Як юрист я завжди можу вільно висловлювати свою думку в JTI. Це надихає. Маючи повноваження та відповідальність застосовувати свої професійні знання, я допомагаю бізнесу зростати, впорядковуючи процеси навколо, – і це важливо для мене. Що JTI пропонує кожному, так це впевненість у тому, що ви робите. Незважаючи на те, чи бажаєте ви залишитися в межах свого локального ринку, чи хочете будувати міжнародну кар’єру, вас поважатимуть і про вас турбуватимуться.»

Едгар, Менеджер  Відділу з юридичних та корпоративних питань, Мексика

Що ми робимо

Знаходимо реальні й обґрунтовані правові рішення, узгоджені з відповідним законодавством, яке постійно змінюється та відрізняється в різних країнах…

Наші команди з юридичних питань забезпечують не лише дотримання нами вимог законодавства по всьому світу, а й відповідність нашої роботи принципам і високим стандартам, які ми ставимо перед собою.

Наша команда з відповідності корпоративним нормам та правилам – це люди, які стежать за тим, щоб кожен аспект корпоративної культури відображав наші цінності. Вони розробляють, упроваджують і контролюють ключові програми з дотримання корпоративних норм та правил.

Наша команда з регуляторних питань відповідає за сферу регуляторних змін, які безпосередньо впливають на нашу галузь. Найголовніше, вони оцінюють, як саме наслідки різних подій можуть вплинути на операційне середовище в майбутньому.

Чи це для вас?

Робота в Юридичному відділі в компанії JTI вимагає набагато більшого, ніж просто наявності у вас юридичної освіти. Вам необхідно буде осягнути складне та комплексне функціонування нашого бізнесу й галузі, щоб примножувати наші успіхи та дотримуватися наших зобов’язань у безкомпромісному правовому полі. Ви матимете можливість працювати рішуче та творчо водночас, поєднуючи мінливі обставини з впевненістю. Це те, що дозволяє нам залишатися вірними нашим основним принципам і захищати нашу компанію від правових загроз.

Дивитися вакансії у цій категорії