Join Edgar's idea

Ne yaptığım. Yaptığım işi neden sevdiğim.

“Hukuk kimi heyecanlandırabilir ki? Hukuk sıkıcıdır, değil mi? Elbette, değil. JTI’da hukukun hayat bulduğunu görürsünüz, bu harikulade bir şey. İlgilenmemiz gereken çok şey var: düzenlemeler, dağıtım, pazarlama, resmi makamlarla çalışmak yani pek çok öğrenme deneyimi. 

Bir avukat gözüyle, JTI’da her zaman fikrimi özgürce paylaşabildiğimi hissettim. Bu çok hoş bir şey.  Mesleki bilgi ve becerimi kullanma sorumluluğumun olması, doğru şeyleri yaparak şirketin büyümesine yardımcı olduğum anlamına geliyor ve benim için en önemlisi de bu. JTI herkese yaptığı işte güvence sunuyor. İster yerel pazarda kalmak ister uluslararası kariyer yapmak isteyin, size saygı duyuyor ve sizinle yakından ilgileniyor.”

Edgar, Hukuk ve Kurumsal İlişkiler Müdür, Meksika

Hakkımızda

Yıldan yıla ve ülkeden ülkeye değişen düzenlemelerle uyumlu pozitif ve sağlam hukuk çözümleri yaratmak…

Hukuk ekiplerimiz sadece dünya genelinde karmaşık düzenlemelere uygunluğumu değil aynı zamanda kendi ilkelerimize ve yüksek standartlarımıza uygun davranmamızı sağlar.

Uygunluk ekimiz temel uygunluk programları tasarlayarak, uygulayarak ve izleyerek şirket kültürünün her yönüyle değerlerimizi yansıtmasını sağlar.

Düzenleyici işler ekibimiz özellikle sektörümüzü etkileyen düzenleme değişikliklerinden sorumludur. Nihayetinde, farklı etki akımlarının gelecekteki faaliyet ortamımızı nasıl etkileyebileceğine karar verirler.

Bu iş sizin için uygun mu?

JTI’da hukuk, bir hukuk diplomasından çok daha fazlasını gerektirir. Şirketimizin ve sektörümüzün zorluklarını kavramanız, çok sıkı bir hukuki çerçeve içinde başarı ve taahhütlerimizi geliştirmeniz gereklidir. Değişen koşulları temel ilkelerimize sadık kalma ve şirketimizi hukuki tehlikelerden koruma görüşüyle birleştirerek resmi ama yaratıcı biçimde çalışabileceksiniz.

Bu kategorideki işleri izle