Her zorluk, bir fırsata dönüşebilir

“JTI, yelken ekibi gibidir, her zaman gerçek bir ekip ruhu ve işleri gerçekleştirme kararlılığı vardır. ”

JTI’da başarı kesinlikle bir ekip çalışmasıdır. Bölgelerde, pazarlarda, farklı görevlerde çeşitlilik sunan yeteneklerin iş birliğini ve cross-functional projeleri teşvik etmekteyiz.

Tom ile tanışın, Kanada’daki Hukuk departmanı direktörü, iş dışında yarı maraton koşmayı ve iki kızı ile kaliteli zaman geçirmeyi seviyor. İşte pozitif etki yaratmak, sektörün zorlayıcı doğası ve JTI'ın ona şirketteki 11 senesi boyunca Birleşik Krallık’tan Cenevre’deki Genel Merkez’e ve sonrasında Kanada’ya uzanan farklı lokasyonlarda sunduğu uluslararası fırsatlar Tom'un motivasyon kaynağı. 

Tom, “Kanada’da Hukuk Direktörü olarak, mevzuata ilişkin karşımıza çıkan çok ciddi zorluklarla uğraşıyorum,” diyor. “Özellikle, fazlasıyla düzenlemeye tabi bu tip bir pazarda, iş kapsamında alınan tüm stratejik kararlarda hukukun merkezî bir rolü olması önemlidir. Fırsatlar arıyoruz, büyümeyi hızlandırmaya çalışıyoruz ama aynı zamanda, elbette yaptığımız her şeyin düzenlemelerle tamamıyla uyumlu olduğunu garantiye alıyoruz. ”  

Onur Ekibi / Destekleyici Liderlik
“JTI’da oldukça meşgulüz ama her zaman gerçek bir ekip ruhu ve işleri gerçekleştirme kararlılığı var. JTI bünyesinde nereye giderseniz gidin, bu aura karşınıza çıkar: akıllı çalışanlarımız var, sempatik çalışanlarımız var, motivasyonu yüksek çalışanlarımız var ve bu insanlar, iş ortamında her gün herkes için gerçekten büyük bir fark yaratıyor.” JTI’da, çalışanlarımızın kariyer gelişimi ve başarılı liderlik için faydalı rehberlik ve destek sağlamak amacıyla yüksek potansiyelli çalışanları ve deneyimli liderleri bir araya getiririz. 

Tom
Legal Director, Canada

Bu kategorideki işleri izle