Join Li Ting's idea

Що я роблю. Чому мені це подобається.

«Причина, чому я люблю працювати в JTI, схожа на ту, чому я так люблю грати в баскетбол. Це неймовірне відчуття командної гри, де всі прагнуть перемогти, але всі поважають і підтримують одне одного, навіть у складних ситуаціях. У JTI ви можете просто бути собою, люди цінуватимуть вашу унікальність. Вони справді неупереджені та мають неперевершений командний дух.

Після закінчення школи я насправді не знала, чого саме хочу, але я точно знала, що прагну працювати в компанії з широким спектром можливостей. Усе це я знайшла в JTI: до цього часу я працювала у трьох країнах, а нині отримала нове захопливе призначення в Камбоджі. JTI нагадує неймовірного тренера життя – я справді відчуваю, що компанія вірить у мене та підтримує мої рішення.»

Лі Тін, Менеджер зі збуту, Камбоджа

Що ми робимо

Знаходимо та виховуємо майбутнє покоління лідерів JTI… 

Наш девіз: «Наймати людей за їхнє ставлення до роботи та навчати їх необхідним навичкам». Ми пишаємося тим, що керуємось цією філософією в наших численних програмах стажування. Ми навчимо вас функціональним і технічним навичкам, необхідним для того, щоб розпочати захопливу кар’єру. Ви завжди будете в хорошій компанії.

Успіх наших програм підтверджується кількістю учасників, які досягають визначних результатів як у професійному розвитку, так і в розвитку бізнесу. Багато випускників програми вже десь через три роки посідають менеджерські позиції.

Чи це для вас?

Якщо у вас є бажання пройти в нас практику чи стажування, ви маєте бути спраглі до успіху, відкриті новому, а ваші цінності мають відповідати нашим підходам до ведення бізнесу.

Ви маєте бути готові поринути в динамічне середовище з упевненістю, що завжди матимете можливість звернутися за допомогою до колег і наставників.

 

 
Завантаження...

Дивитися вакансії у цій категорії

Зберегти категорію як RSS-канал