Join Roger's idea

Що я роблю. Чому мені це подобається.

«Я працюю в JTI уже 9 років, за цей час  я багато чому навчився та дізнався. Навчання та розвиток є частиною культури компанії – я пройшов програму JTI Americas Leadership, а зараз навчаюсь за програмою MBA.

Разом із чудовою командою ми працюємо для того, щоб усі IT програми для країн Бенілюксу (Бельгія, Нідерланди, Люксембург) були заплановані, забюджетовані, узгоджені та впроваджені вчасно й відповідно до високих стандартів якості. Я маю честь працювати в команді відданих, небайдужих і сповнених ентузіазму людей. Кожен із них завжди готовий допомогти та поділитися своїми знаннями. Це створює прекрасну робочу атмосферу.»

Роджер, Менеджер Відділу IT, Бенілюкс

Що ми робимо

Упроваджуючи проактивні ІТ-рішення в глобальному масштабі, ми спрощуємо бізнес-процеси для наших колег…

Наші ІТ-команди забезпечують операційну діяльність компанії по всьому світу, надаючи ІТ-інструменти, послуги й підтримку працівникам для досягнення поставлених цілей. Вони працюють з передовими технологіями, створюючи для нас можливість здобути конкурентну перевагу.

Ми вважаємо, що секрет підвищення продуктивності полягає у спрощенні нашої взаємодії з технологіями та зниженні їхнього впливу на довкілля.

Чи це для вас?

Ви діятимете винахідливо та будете знаходити можливості для впровадження новітніх досягнень IT-сфери в бізнес компанії. Ви завжди пам’ятатимете, що основою всіх ваших технологічних рішень є турбота про кінцевих користувачів.

Незалежно від того, що ви робитимете, ви поліпшуватимете повсякденну роботу наших працівників. Ви відіграватимете вирішальну роль у забезпеченні компанії всіма необхідними системами та рішеннями для досягнення високих результатів.

Дивитися вакансії у цій категорії