Join Roger's idea

Ne yaptığım. Yaptığım işi neden sevdiğim.

“Dokuz yıldır JTI’da çalışıyorum ve şirkete katıldığımdan beri pek çok beceri edindim. Eğitim ve gelişim, burada hayatın bir parçası. JTI Amerika Kıtası Liderlik Programı’nı tamamladım ve şimdi işletme mastırı yapıyorum.

Harika bir ekiple birlikte, Benelüks ülkeleri için tüm BT hizmetlerinin mutabık kalınan zaman diliminde, kalite şartlarına ve standartlarına uygun şekilde planlanmasından, bütçelenmesinden, ayarlanmasından ve uygulamasından sorumluyum. İşine bağlı, hırslı ve hevesli bir ekiple çalışmak benim için bir ayrıcalık. Herkes birbirine yardımcı olmaya ve bilgi birikimini paylaşmaya hazır, bu da harika bir çalışma ortamı yaratıyor.”

Roger, Bilgi Teknolojileri Müdür, Benelüks

Hakkımızda

Büyüyen global ölçekte BT çözümlerini proaktif şekilde uygularken aynı zamanda çalışanların işlerini sadeleştirmek…

Kurumsal BT ekiplerimiz çalışanlarımızın hedeflerine ulaşmaları için gerekli BT araçlarını, hizmetlerini ve desteği sunarak dünya genelindeki operasyonlarımızı birbirine bağlıyor. Çalışanlarımıza rekabet avantajı sağlamak için teknolojide ön planda çalışıyorlar.

Verimliliğimiz artırmanın cevabının, ilişkilerimizi teknolojiyle sadeleştirmek ve çevresel etkiyi azaltmak olduğuna inanıyoruz.

Bu iş sizin için uygun mu?

Bilgi teknolojileri alanındaki en son gelişmeleri gerçek dünyaya uygulama fırsatlarını gören yaratıcı bir düşünce yapısını sahip olmak. Uyguladığınız her şeyin merkezinde çalışanlarımızın olduğunu unutmamak.

İster çalışanlarımızın günlük işlerini ister şirketimizi etkileyen işler, şirketimizin hedeflediği sonuçlara ulaşabilmesi için gerekli sistemlere ve çözümlere sahip olmasını sağlamada kritik rol oynayacaksınız.

Bu kategorideki işleri izle