Information Technology TR

İlerleme tutkusu

“JTI, roket gibidir; sürekli yeni zirvelere yükselir ve size keşfedeceğiniz daha fazla şey sunar.” Çalışanların gerçekten geliştiği ve yeni zirvelere ulaşmak için güç aldığı bir yerdir.  

Sasa ile tanışın; çocukken bilgisayarı eline aldığı ilk andan itibaren bilgisayarın hayatının ayrılmaz bir parçası olacağını anladı. Yaşamının tamamına yayılan sorun çözme sevgisini ve bir şeyler icat etme ve onarma tutkusunun peşinde, aradığı mesleği bilgisayar bilimi alanında buldu. JTI’da başlangıç seviyesinde başladığı pozisyondan bugün, bilişim güvenliği idaresi, teknoloji alanında çalışan eğitimi ve ekiplerin daha iyi iş birliği yapabilecekleri ve iletişim kurabilecekleri iş ortamı sağladığı JTI Adriatica Cluster’da IT görevine geçmiştir.

İnovasyon ve vizyon
“JTI, yenilikçi bir şirket, her zaman piyasadaki yeni teknolojilerin takibindeyiz ve bu, benim için çok motive edici.”  Şirket olarak gösterdiğimiz her ilerleme, çalışanlarımıza ve tüketicilerimize mümkün olduğunca çeşitliliği olan yüksek kaliteli deneyimler ve iş birliği için verimli araçlar sunma arzusundan kaynaklanmaktadır. 

Sasa
Cluster IT Manager, Adriatica 

Bu kategorideki işleri izle