Join Bissan's Idea

Що я роблю. Чому мені це подобається.

«Якщо ви подивитеся в мій паспорт, то побачите в ньому багато візових відміток – від Йорданії до Ірану, від Африки до Японії: я буквально подорожувала по світу з JTI. Я завжди мріяла про це, і компанія JTI надала мені таку можливість. Усе, що я мала зробити, – це скористатися шансом. Понад усе в JTI я люблю багатокультурне та мультинаціональне середовище. Це дозволяє постійно вчитися і взаємодіяти з новими культурами та розширювати професійну мережу контактів.

У JTI вас цінують незалежно від того, звідки ви прийшли й куди  плануєте йти. Я розпочала свою кар’єру в фінансах, але швидко зрозуміла, що це не для мене. Я хотіла працювати з людьми, відкрито про це сказала і мій перехід до Відділу персоналу (HR) було схвалено. Нині я менеджер з підтримки працівників на міжнародних призначеннях (Global Mobility Manager) у нашій штаб-квартирі в Женеві. Що буде далі? Я не знаю. Але я просто впевнена, що JTI надасть неймовірні можливості для мого майбутнього кар’єрного зростання.»

Біссан, Менеджер з підтримки працівників на міжнародних призначеннях, Швейцарія, штаб-квартира

Що ми робимо

Створюємо умови для розвитку кар’єри тисяч працівників, які творять наш успіх…

Команда Відділу персоналу – це основа нашого прагнення бути найкращими. Ми одні з найкращих у залученні талантів, розвитку працівників, підходах до винагороди й утриманні висококваліфікованих працівників відповідно до нашої стратегії та нагальних потреб бізнесу.

Наші HR-професіонали працюють у різних напрямах: управління талантами, компенсації та пільги, навчання і розвиток та HR бізнес-партнерство. Незалежно від того, де ми працюємо, ми вчасно знаходимо для компанії необхідних людей, із потрібними навичками, у потрібному місці.

Чи це для вас?

Незалежно від того, чи будете ви забезпечувати ефективність методів управління та винагородження наших працівників, чи займатися питаннями найму майбутнього покоління працівників JTI, у вас з’явиться шосте відчуття для виявлення справжніх талантів, які відповідатимуть цінностям компанії. Більше того, ви натхненно спрямовуватимете їх та бізнес компанії до успіху.

Ваше прагнення та рішучість робити те, що важливо для наших працівників, поєднаються з ретельним підходом робити правильні речі для нашого бізнесу, забезпечуючи спільний розвиток та успіх.

Дивитися вакансії у цій категорії

Зберегти категорію як RSS-канал