Join Bissan's Idea

Ne yaptığım. Yaptığım işi neden sevdiğim.

“Pasaportum vizelerle dolu! Ürdün’den İran’a, Afrika’dan Japonya’ya JTI ile gerçekten dünyayı gezdim. Büyürken hep dünyayı gezmeyi hayal ederdim ve JTI bana bu fırsatı verdi – tek yapmam gereken bu şansı kullanmaktı. Bu sayede her gün yeni kültürler tanıyıp onlarla etkileşimde bulunabiliyor ve profesyonel ağınızı genişletebiliyorsunuz.

JTI’da nereden geldiğinize ve nereye varmak istediğinize bakılmaksızın size değer veriliyor. İşe finans alanında başladım, ancak kısa sürede bunun benim için uygun olmadığını anladım: Ben insanlarla vakit geçirmeyi seviyordum. Bunu rahatça ifade ettim ve İnsan & Kültür'e geçişim memnuniyetle onaylandı. Şimdi Cenevre’deki Merkez Ofisimizde Global Mobilite Müdürü olarak görev yapıyorum. Kim bilir buradan nereye geçeceğim? Kesin olan şu ki JTI kariyerimi ilerletmem için bana mükemmel fırsatlar sunuyor.”

Bissan, Global Mobilite Müdürü, İsviçre Merkez Ofisi

Hakkımızda

Başarımızı yönlendiren binlerce kişi için anlamlı ve ödüllendirici kariyerler yaratmak…

İnsan & Kültür ekiplerimiz, ödüllü şirket kültürümüzün tam merkezinde yer alıyor: kapsayıcı stratejimiz ve acil ihtiyaçlarımız doğrultusunda yüksek vasıflı çalışanları şirketimize çekmek, onları geliştirmek ve ödüllendirmek.

Genel hatlarıyla İnsan & Kültür şu bölümlerden oluşuyor: Yetenek Yönetimi, Ücretlendirme & Menfaatler, Öğrenme & Gelişim ve İnsan & Kültür İş Ortakları. Tüm bu bölümler dünyanın her yerinde doğru becerilere sahip doğru insanlarla, doğru yerde ve doğru zamanda faaliyet göstermemizi sağlıyor.

Bu iş sizin için uygun mu?

İster çalışanların etkili ve cazip şekilde yönetilmesi ve ödüllendirilmesinden ister gelecek nesil JTI çalışanlarının işe alınmasından sorumlu olun, temel değerlerimize uygun kişileri fark edecek altıncı hisse sahip olmak. Hem onları hem şirketimizi başarıya götürecek heves ve duyarlılığa sahip olmak.

Çalışanlarımız için doğru şeyi yapma güdünüz ve kararlılığınız, şirketimiz için doğru şeyi yapma titizliğiyle birleşecek ve hem çalışanların hem şirketimizin birbiri ardına ilerlemesini sağlayacak.

Bu kategorideki işleri izle