Join Janine's idea

Що я роблю. Чому мені це подобається.

«Мені завжди подобалося ставити перед собою нові виклики, і коли з’явилася можливість попрацювати за кордоном, я одразу скористалася цим шансом. Я працювала в Швейцарії, Судані та Танзанії, а тепер я в Ефіопії, відповідаю за інтеграцію нових активів до бізнесу компанії. Це справжня подорож! Якщо ви демонструєте хороші результати роботи, готові до переїзду та прагнете міжнародної кар’єри, JTI – це компанія, яка запропонує вам безліч захопливих можливостей.

Скрізь, де б я не була з JTI, ми змогли змінити ситуацію на краще – поліпшували умови на наших фабриках та підтримували наших працівників. Тут відчувається справжня відкритість та співпраця. Немає значення, хто ви та звідки прийшли, ми всі працюємо разом для досягнення спільної мети.»

Жанін, Фінансовий директор, Ефіопія

Що ми робимо

Зменшуємо ризики та оптимізуємо грошові потоки компанії, яка працює в 120 країнах світу…

Наші фінансові команди є основою нашої організації. Як частина команди фінансів на корпоративному чи локальному рівні, або члени команди одного з наших 5 глобальних центрів обслуговування бізнесу, вони відповідають за управління всіма грошовими операціями, фінансову звітність, планування, аналітику та контроль.

Наш податковий відділ проактивно вирішує  складні питання, пов’язані з оподаткуванням, щоб підтримувати наш бізнес у глобальному масштабі. Казначейство опікується фінансовою стабільністю та відіграє ключову роль у відносинах із зовнішніми фінансовими сторонами, забезпечуючи подальшу можливість компанії інвестувати відповідально.

Чи це для вас?

Ви побачите на власні очі, як фінанси можуть впливати на багатонаціональний бізнес на макро- та мікрорівнях. Ви отримаєте задоволення від знайомства з усіма складними процесами й матимете можливість зануритися в деталі. Підходи компанії на локальному рівні та надійні стратегічні напрями відіграватимуть важливу роль у тому, як ви прийматимете кожен новий виклик.

Ми також шукаємо людей, які можуть перетворити цифри на далекоглядні й дієві стратегії,  та гарантуємо,  що їхня робота буде максимально ефективною для всіх необхідних сфер бізнесу.

Дивитися вакансії у цій категорії