Join Janine's idea

Ne yaptığım. Yaptığım işi neden sevdiğim.

“Her zaman yeni zorluklar aramayı seviyorum ve yurt dışında çalışma fırsatı karşıma çıktığında bu fırsatı hemen kullandım. Şimdiye kadar İsviçre, Sudan ve Tanzanya’da çalıştım. Şu anda Etiyopya’da yeni satın alınan bir şirketin entegrasyonunda görev alıyorum. Bu benim için harika bir yolculık oldu! Eğer iyi bir performans sergilerseniz, mobilseniz ve uluslararası bir kariyer yapmak istiyorsanız, JTI iddialı pek çok fırsatı kuşkusuz şekilde sunan bir şirket.

JTI’la çalıştığım her yerde, pozitif değişiklikler yaptık: Fabrikalarımızdaki koşulları iyileştirdik, çalışanlarımıza destek sunduk. Burada harika bir açıklık ve işbirliği duygusu var. Kim olduğunuz veya nereden geldiğiniz önemli değil, herkes birlikte ortak bir amaç için çalışıyor.”

Janine, CFO, Etiyopya

Hakkımızda

Global 120  pazarda faaliyet gösteren bir şirketin risklerini en aza indirmek ve nakit akışını optimize etmek…

Finans ekiplerimiz, organizasyonumuzun belkemiğidir. İster kurumsal finans ya da pazar finansı olsun, ister beş global Business Service Center ekibinin bir üyesi olsun, finans ekibi üyelerimiz tüm parasal işlemlerden, finansal raporlama, planlama, analiz ve kontrollerden sorumludur.

Vergi departmanımız, şirketimizi global olarak desteklemek amacıyla, kendi alanlarındaki zorlukları dinamik şekilde idare eder. Hazine bölümü varlıklarımızı yönetir, şirket dışındaki finansal paydaşlarımızla ilişkilerde kilit rol oynar ve sorumlu şekilde yatırım yapmaya devam etmemizi sağlar.

Bu iş sizin için uygun mu?

Finansın, çok uluslu bir şirketi makro ve mikro seviyelerde nasıl etkileyebildiğini görme vizyonuna sahip olmak. Bu zorlukları idare ederken bir yandan detaylara kati şekilde dikkat etmek. Hem yerel bilgi birikimi hem güçlü stratejik istikamet, her yeni zorluğa yaklaşma şeklinizde kritik rol oynayacak.

Ayrıca rakamları ileriyi gören, uygulanabilir stratejilere dönüştürebilen ve yaptığı işin şirketin tüm gerekli alanlarında mümkün olduğunca etkili bir biçimde yankılanmasını sağlayacak kişiler arıyoruz.

Bu kategorideki işleri izle