Join Kevin's idea

Що я роблю. Чому мені це подобається.

«Робочий день у JTI ніколи не буває нудним. Повсякчас з’являються нові виклики, які стимулюють моє аналітичне мислення та спонукають мене розвиватися й надалі. Мені подобається те, що кожного дня я можу навчитися чогось нового – це вже винагорода.

Раніше я був дипломатом у галузі міжнародної торгівлі, тому дуже зацікавлений у питаннях державної політики. Я вдячний за можливість бути частиною чогось більшого та сприяти довгостроковому розвитку бізнесу й суспільства, в якому ми працюємо.»

Кевін, Менеджер з корпоративних питань, Тайвань

Що ми робимо

Перед нами постають унікальні регуляторні виклики, тому ми працюємо над створенням сприятливого операційного середовища для розвитку нашого бізнесу в усьому світі…

Наші команди з корпоративних питань та комунікацій захищають репутацію, принципи та позиції JTI через внутрішні й зовнішні канали комунікацій, взаємодіючи з урядами та державними органами. Робота з традиційними й соціальними медіа є невід'ємною частиною нашої корпоративної комунікаційної стратегії, яка сприяє поширенню поглядів компанії серед громадськості. Коли ж ми говоримо про досягнення та діяльність нашої компанії, випускаємо заяви від керівництва компанії, ділимося досвідом чи знаннями в регуляторній сфері, наші команди з корпоративних питань та комунікацій сприяють тому, щоб усі підрозділи JTI висловлювали єдину думку як усередині, так і за межами компанії.

Чи це для вас?

У вас буде нагода працювати зі складними викликами й завданнями, вирішення яких впливають на наш бізнес і світ загалом. Більше того, завдяки своїм комунікативним навичкам і стратегічному баченню, ви зможете вносити свої зміни до процесів.

Незалежно від того, звертаєтеся ви до певного органу влади, працюєте з місцевими громадами щодо програм їх підтримки або взаємодієте з дизайн-агентствами щодо певного проекту, ви будете здатні продемонструвати наше прагнення дотримуватися основних принципів, які скеровують нашу діяльність.

Дивитися вакансії у цій категорії