Join Kevin's idea

Ne yaptığım. Yaptığım işi neden sevdiğim.

“JTI'da çalışırken sıkıcı geçen bir gün bile yoktur. Her zaman yeni zorluklarla karşılaşmak beni analitik düşünmeye sevk ediyor ve yeni bakış açıları kazanmamı sağlıyor. 

Her yeni gün yeni bir şeyler öğrenebilmeyi seviyorum - bu başlı başına bir ödül. Kamu politikalarına oldukça ilgili eski bir uluslararası ticaret diplomatı olarak, daha büyük bir tablonun parçası olabilme ve hem şirketimizin hem de faaliyet gösterdiğimiz toplulukların uzun vadeli geleceğine katkıda bulunabilme fırsatlarına sahip olmak benim için çok değerli.”

Kevin, Kurumsal İlişkiler Müdürü, Tayvan

Hakkımızda

Düzenlemelerle ilgili olarak kendine özgü bir takım zorluklarla karşı karşıya olan global bir şirket için faaliyet ortamını proaktif şekilde şekillendiriyoruz…

Kurumsal İlişkiler & İletişim ekiplerimiz şirket içi ve dışı iletişimlerle ve süreç sırasında hükümet yetkilileri ve kamu kurumlarıyla irtibat sağlayarak JTI’ın itibarını, ilkelerini ve tutumlarını savunur. Şirketin görüşlerini ve tutumlarını kamuyla paylaşmak için geleneksel ve sosyal medya kanallarını kullanmak, kurumsal iletişim stratejisinin ayrılmaz bir parçasıdır. İster tedarik zincirimizin sürdürülebilirlik alanındaki başarılarını duyurmak ister şirket yöneticilerimizin duyurularını yayınlamak veya düzenlemelerle ilgili bir konuda uzman görüşlerini paylaşmak olsun, Kurumsal İlişkiler & İletişim ekiplerimizi JTI’ın şirket içinde ve dışında birleşik bir sesle konuşmasını sağlar.

Bu iş sizin için uygun mu?

Şirketimizi ve daha geniş kapsamda dünyayı etkileyen genel görünümle ilgili karmaşık konuları kavrayabilmek. Bunun yanı sıra, mükemmel iletişim becerilerinizi ve stratejik vizyonunuzu kullanarak bunları anlamlı bir değişime kanalize edebilmek.

Bir hükümet kurumuna yazı yazmak, bir hayırseverlik projesi için yerel topluluklarla iletişime geçmek veya şirket içi/dışı web içeriği hakkında bir tasarım ajansıyla çalışmak olsun, şirketimizi yönlendiren ana prensiplerimize olan bağlığımızı onlara aşılayabilmek.

Bu kategorideki işleri izle

Kategoriyi RSS Besleme Olarak Kaydet