Join Jennifer's idea

Що я роблю. Чому мені це подобається.

«Для Logic «сім’я» – не просто слово, це частина нашої корпоративної культури. За короткий час роботи тут, я мав можливість співпрацювати з різними відділами компанії. Кожен з моїх колег дивовижний, готовий поділитися своїм досвідом та  ґрунтовними знаннями. Найбільш вражаючим є те, що люди, які тут працюють, цінуються та визнаються компанією за їхню відданість та сумлінну працю.

Вже в перший день я був вражений ставленням та залученістю людей, що проводили співбесіду зі мною. Я відчув атмосферу лояльності до компанії-роботодавця та справжнє задоволення від щоденної роботи. Я розумів, що це щастя – бути частиною цієї команди: молодої, захоплюючої та з вираженим підприємницьким духом. В Logic кожний – невіддільна частина команди. У мене достатньо можливостей та свободи для розвитку наших брендів в конкурентному, складному та сповненому викликів середовищі».

Дженіфер, Регіональний менеджер підтримки збуту, Logic, США

Що ми робимо

Logic – це провідна компанія на ринку електронних сигарет із загальнонаціональною дистрибуцією в Сполучених Штатах. Маючи офіси в Нью-Джерсі і Флориді та постійне зростання кількості працівників, ми активно розширюємо географічне покриття представленості наших брендів і працюємо над досягненням нашої мети – стати компанією №1 з реалізації електронних сигарет у країні.

Чи це для вас?

Ви отримаєте все найкраще від двох світів: впевненість і силу великої міжнародної компанії та енергію і підприємницький дух стартап-культури.

Ви відіграватимете важливу роль у розвитку новітніх продуктів на нашому ринку, які відповідають потребам повнолітніх споживачів, та налагодженні міцних торгових  відносин. Ви будете частиною команди талановитих, сповнених ентузіазму людей, які працюють разом, щоб робити одне одного кращими щодня. Ми пишаємося тим, що як лідер галузі продовжуємо бути на крок попереду. Наше гасло: інновації, партнерство, прибутковість.

У Logic ми цінуємо підприємницьке мислення. Нові ідеї можуть з’явитися в кожного та де завгодно. Кожен може зробити крок уперед, змінити статус-кво й запропонувати свою ідею. Ми прислухаємося до наших колег, діємо відповідально та виконуємо свої обіцянки, винагороджуючи зусилля й досягнення наших працівників.

Дивитися вакансії у цій категорії