Join Jennifer's idea

Ne yaptığım. Yaptığım işi neden sevdiğim.

"Aile sadece burada kullanılan bir kelime değildir - kültürümüzün gerçek bir parçasıdır. Logic ile olan kısa dönemimde, organizasyon içindeki birkaç farklı departmanla işbirliği yapma fırsatım oldu. Herkes şaşırtıcıydı ve sahip oldukları tüm bilgileri paylaşmaya isteklilerdi. Burada çalışmanın en etkileyici kısmı kişilerin kendilerini değerli hissetmeleri ve özverili ve sıkı çalışmalarının takdir edilmesidir.
İlk günden itibaren, benimle mülakat yapan kişilerin tutum ve heyecanından çok etkilendim. Gerçek iş tatmini ile birlikte şirket bağlılığını hissettim. Kalbimde, bu girişimci, genç ve heyecan verici organizasyonun parçası olmanın kader olduğunu biliyordum. Logic'de herkes takımın ayrılmaz bir parçasıdır. Bana rekabetçi, karmaşık ve zorlu bir ortamda markamızı büyütme fırsatı ve özgürlüğü verildi."

Jennifer, Bölge Satış Müdürü, Logic ABD

Hakkımızda

Logic, ABD genelinde buharlı elektronik ürün dağıtım ve faaliyetinde pazar lideridir. New Jersey ve Florida’daki ofislerimiz ve büyüyen çalışan tabanımızla, markalarımızı ulusal pazarda aktif olarak genişletiyor ve ülkenin bir numaralı buharlı ürün şirketi olma hedefimizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Bu iş sizin için uygun mu?

Farklı iki dünyanın en iyi özelliklerini deneyimlemek: çok uluslu büyük bir şirketin alt kuruluşu olmanın getirdiği güvence ve güç ile yeni bir şirket olmanın getirdiği enerjik, girişimci kültür.

Hem yetişkin kullanıcıların hem de iyi yapılandırılmış ticari ortaklıkların ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi ürünlerin piyasaya sunulmasında rol oynamak. Her gün birbirlerini daha iyi hale getirmek için birlikte çalışan yetenekli ve hevesli bir ekibin bir parçası olmak. Sektör lideri olmaktan ve her zaman diğerlerinden bir adım önde olmaktan gurur duyuyoruz. Mantramız: yenilik, ortaklık, kârlılık.

Logic olarak girişimci beyinlere değer veriyoruz. Yeni fikirler herkesten ve her yerden gelebilir; herkes harekete geçmek, statükoyu değiştirmek ve kendi bakış açılarını dile getirmek için teşvik edilir. Çalışma arkadaşlarımızı dinler, sorumlu davranır, sözlerimizi tutar, çalışanlarımızın emeklerini ve başarılarını ödüllendiririz.

Bu kategorideki işleri izle