Title:  Specjalista ds. Automatyki i Elektroniki

Job ID:  91814
Country:  Poland
City:  Stary Gostków
Professional area:  Production
Contract type:  Permanent
Professional level:  Experienced
Location:

Stary Gostków, PL, 00000

JTI Polska jest częścią grupy Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 46 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, Winston, LD Logic. W Polsce zatrudniamy ponad 2 300 pracowników i od początku działalności w kraju, jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie, a wolumen produkcyjny zwiększył się ponad dziesięciokrotnie.

Jednak JTI to więcej niż biznes. JTI to ludzie, ich talenty i potencjał. Wierzymy, że kiedy nasi pracownicy mogą być sobą, mogą podróżować, uczyć się i rozwijać, nasza firma również będzie się rozwijać. Nieustannie od 2010 roku należymy do grona Top Employer Polska. Co roku jesteśmy wyróżniani i zajmujemy najwyższe pozycje w rankingu, a w latach 2017, 2019 i 2020 zajęliśmy 1. miejsce.

W 2023 roku otrzymaliśmy także cenne wyróżnienie Friendly Workplace, które dodatkowo potwierdza nasze wysokie standardy w zakresie tworzenia przyjaznego środowiska pracy i dbałości o work-life balance naszych pracowników.

Brzmi ciekawie? Dołącz do nas i napisz swój kawałek historii w JTI!

Specjalista ds. Automatyki i Elektroniki

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa
  • Transport na wyznaczonych trasach (Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Pęczniew, Niemysłów, Łęczyca, Kutno, Koło, Ozorków, Sieradz, Zduńska Wola, Turek, Uniejów, Kozanki Podleśne, Świnice Warckie, Grabów)

Czym będziesz się zajmować w JTI?

  • Będziesz członkiem zespołu, w skład którego wchodzą Operatorzy, Mechanicy i Ty Elektronik
  • Razem będziecie się wspierać i dbać o zachowanie ciągłości pracy oraz jak najwyższej efektywności pracy linii produkcyjnych
  • Dzień pracy będzie zawierał: pracę na linii, wykonywanie czyszczeń prewencyjnych pod względem elektrycznym, wykonywanie prewencji i przeglądów, przeprowadzanie zmian zleceń (programowanie linii w nowe zlecenie) oraz reagowanie na awarie

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i czytania schematów elektrycznych
  • Wiedzę z zakresu elektro-mechaniki i pneumatyki
  • Znajomość czujników automatyki przemysłowej
  • Znajomość mechanizmów automatyki procesowej - układów regulacji automatycznej, układów napędowych, pomiarowych
  • Mile widziana umiejętność analizy i modyfikacji oprogramowania w sterownikach PLC (preferowany TwinCat)
  • Znajomość sieci przemysłowych - Profibus DP i Profinet
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub firmach serwisujących maszyny produkcyjne (serwisanci maszyn produkcyjnych)
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Jakie są kolejne kroki w procesie rekrutacji:

Bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie rekrutacją. Zapraszamy do aplikowania.

Zainteresowała Cię praca w JTI? Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Porozmawiaj z naszym JOIN-BOTEM i poznaj nas lepiej!

Jeżeli zdecydujesz się na udział w tej rekrutacji, administratorem Twoich danych będzie JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział. Szczegółową informację na temat przetwarzania Twoich danych i Twoich praw znajdziesz tutaj.

Job Segment: Network, Technology